Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =

Powalczy na Sundance

Film „Deer Boy” w reżyserii Katarzyny Gondek, wyprodukowany przez łódzką firmę Centrala Films, został zakwalifikowany do jednego z najbardziej prestiżowych konkursów krótkich metraży na świecie - Sundance Film Festival.
Trwający 15 minut „Deer Boy” jest polsko-chorwacko-belgijską koprodukcją. Wiodącymi producentami filmu są Paweł Kosuń i Agnieszka Janowska z Centrala Film. Główne role w filmie zagrali: Janusz Chabior, Katarzyna Śnieżka-Sobiszewska, Eryk Maj oraz Mieszko Czachor. Jest to utrzymana w konwencji snu i horroru opowieść o synu myśliwego, który zasypia, licząc skaczące jelenie. Jeden postrzelony, drugi trochę krwawi, trzeci, kulejąc, ucieka z polany. Tymczasem z głowy chłopca wyrastają z każdą nocą coraz większe rogi. Film nie ma dialogów, a w warstwie dźwiękowej dominują odgłosy zwierząt.

Film jest opowieścią o instynktach, jak piszą twórcy na stronie internetowej. „O pierwszym polowaniu. O krwi i naturze. Rodzicielska czułość splata się tu z odrazą, sen z rzeczywistością, a dziecięca wrażliwość z nauką zabijania”.

Kategoria

Film