Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =

FILHARMONIA NA NOWY SEZON

fot. Filharmonia Łódzka

Nowy sezon rozpocznie IX Symfonia Beethovena z Odą do radości do słów Fryderyka Schillera. – Chcemy przypomnieć, że Europa Fryderyka Schillera i Ludwiga van Beethovena wciąż jest nam bliska – zapowiada Paweł Przytocki, który poprowadzi koncert.
Partie solowe IX Symfonii wykonają: Iwona Hossa, Olga Maroszek, Tomasz Zagórski i Robert Gierlach.

Wykonawcy:
Paweł Przytocki – dyrygent
Iwona Hossa – sopran
Olga Maroszek – mezzosopran
Tomasz Zagórski – tenor
Robert Gierlach – bas
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina
Chór Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina
Dawid Ber – przygotowanie chóru
Program:
L. van Beethoven - IX Symfonia d-moll op. 125


KARNETY I BILETY NA NOWY SEZON

Kasa biletowa Filharmonii Łódzkiej wraca do regularnych godzin pracy: w poniedziałki, środy i czwartki w godz. 10.00 - 18.00, we wtorki i piątki w godz. 10.00 - 20.00. Bilety można kupić także, podobnie jak w poprzednim sezonie, godzinę przed każdym koncertem.
W poniedziałeku w sprzedaży są bilety i karnety na cały sezon artystyczny 2017/2018. Proponujemy między innymi:
- koncert symfoniczny z udziałem utytułowanej skrzypaczki Agaty Szymczewskiej (29 września);
- pierwszy w sezonie koncert kameralny, podczas którego wystąpi  łódzki zespół jazzowy Tubis Trio (10 października);
- inaugurację Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego z lubianym Karnawałem zwierząt Camille’a Saint-Saënsa (7 października).
Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie internetowej Filharmonii Łódzkiej: http://filharmonia.lodz.pl/pl/wszystkie-koncerty.

Karnety na transmisje przedstawień operowych z nowojorskiej The Metropolitan Opera „The Met: Live in HD” kosztują 480 lub 360 PLN (w zależności od miejsca na sali) i obejmują 40% zniżki w stosunku do biletów pojedynczych, które można kupić w cenie 40, 60 i 80 PLN. Repertuar transmisji na ten sezon znajdą Państwo w internecie: http://filharmonia.lodz.pl/res/met20172018.pdf.

Można kupić też pojedyncze bilety i karnety na warsztaty dla dzieci w wieku 4-8 lat „Odkrywcy Muzyki”. Karnet na zajęcia w jednym półroczu (5 spotkań) kosztuje 90 PLN, ponadto należy dokupić bilety na koncerty (10 PLN za jeden). Bliższej informacje i terminarz zajęć znajdą Państwo w internecie: http://filharmonia.lodz.pl/pl/dla-dzieci/odkrywcy-muzyki.

W sprzedaży są bilety i karnety na warsztaty dla maluchów w wieku do trzech lat Baby Boom Bum. Bilet na jedne zajęcia dla dziecka i dorosłego razem kosztuje 30 PLN; powyżej trzech biletów (na różne koncerty) udzielamy 20% rabatu. Terminarz zajęć znajduje się w internecie: http://filharmonia.lodz.pl/res/bbb-terminarz_0.pdf.