Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =

Jazz w planetarium

Jazzowy koncert kwartetu Krzemiński Reunion Project pod kopułą najnowocześniejszego Planetarium w Polsce. Muzyce towarzyszyć będą specjalnie przygotowane na tę okazję animacje.
Krzemiński Reunion Project, zainicjowany przez trębacza Piotra Krzemińskiego, to wynik muzycznego spotkania po latach grupy znakomitych i doświadczonych artystów, którzy od dłuższego czasu z powodzeniem istnieją na scenie jazzowej. Członkowie Krzemiński Reunion Project w ramach swoich karier solowych przez wiele lat zdobywali doświadczenie, grając ze świetnymi i znanymi muzykami jazzowymi w kraju i za granicą. Od dwóch lat energia i potencjał tego zespołu rozpala jazzową widownię na koncertach w całej Polsce.

W Planetarium EC1 kwartet wykona głownie kompozycje Piotra Krzemińskiego, którego muzyka inspirowana jest nowoczesnym podejściem do jazzu, podróżami po świecie oraz starym dobrym mainstreamowym brzmieniem.

- To opowieść o inspiracjach i doświadczeniach zebranych przez lata, dużo radości płynącej ze wspólnego grania oraz duża dawka dobrego jazzu – tak o swojej muzyce mówi Piotr Krzemiński. – Jestem pewien, że klimat Planetarium EC1 oraz specjalnie przygotowane animacje znakomicie podkreślą charakter jazzowych improwizacji.

Wystąpią: Piotr Krzemiński - trąbka, flugelhorn, Dariusz Petera - piano, Andrzej Zielak - kontrabas, Karol Domański - perkusja.

Foto: Henryk Malesa