KONCERT WALENTYNKOWY | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =

KONCERT WALENTYNKOWY

fot. Filharmonia Łódzka

Filharmonia Łódzka zaprasza wszystkich zakochanych, singli z przyjaciółmi oraz rodziny na romantyczny koncert walentynkowy w wykonaniu duetu Myrczek&Tomaszewski.
W ten wyjątkowy wieczór poddajmy się nastrojowi muzycznych standardów w zupełnie nowych, autorskich aranżacjach. Projekt tworzą dwaj wybitni muzycy jazzowi: Wojciech Myrczek – wokalista jazzowy roku 2015 i 2016 (wg czytelników „Jazz Forum”), laureat Grand Prix i nagrody publiczności Shure Montreux Jazz Voice Competition w Szwajcarii, oraz Paweł Tomaszewski – zwycięzca wszystkich najważniejszych konkursów jazzowych w Polsce, pianista, kompozytor i producent współpracujący z najważniejszymi artystami polskiej i światowej sceny muzycznej. Siła tego duetu tkwi w przenikaniu się dwóch indywidualności, które emanują sceniczną charyzmą, muzyczną pomysłowością i dbają o każdy dźwiękowy szczegół swoich występów. Prowadząc muzyczny dialog, artyści nie stronią ani od szalonej improwizacji, ani chwil zadumy. Utwory wykonują zawsze z poczuciem humoru. Czerpią ze standardów muzyki jazzowej i popu, które w ich wykonanu zyskują nieznane dotąd brzmienie. W trakcie występu w Filharmonii Łódzkiej będzie można usłyszeć takie przeboje jak: “Dream a Little Dream Of Me”, “The Way You Look Tonight” czy “I Just Called To Say I Love You”.


Z okazji Walentynek dla gości Filharmonia Łódzka ma niespodziankę. Kupując bilet - normalny lub ulgowy - na ten wyjątkowy koncert w dniach od 9 lutego do 14 lutego za pośrednictwem serwisu bilety24.pl melomani będą mogli otrzymać rabat w wysokości 20%. Zniżka obowiązuje na wszystkie miejsca na parterze. Kod rabatowy to: WALENTYNKI

14 LUTEGO 2018 /ŚRODA /19.00
Ceny biletów: normalny 60 PLN, ulgowy 50 PLN