Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =

Tubis Trio - w świat przez Holandię

Holenderska wytwórnia Challenge Records 8 września wyda na całym świecie „The Truth”, najnowszą płytę łódzkiego okołojazzowego Tubis Trio. Dwaj członkowie grupy: Maciej Tubis i Paweł Puszczało są pedagogami Akademii Muzycznej w Łodzi. 
Nowe utwory można będzie usłyszeć 10 X podczas koncertu promocyjnego w Filharmonii Łódzkiej. A już 10 IX Tubis Trio wystąpi z nowym materiałem na żywo w radiowej Trójce.
Nagranie zawiera 10 kompozycji autorskich Macieja Tubisa, które wyróżniają się dużą melodyjnością wymykając się typowo jazzowej estetyce. Jednak improwizacja jest najważniejszą częścią tej muzyki, definiującą jednocześnie stylistykę. „To jest nasza historia, nasze emocje. Żadnej chłodnej kalkulacji. Żywa reakcja publiczności na naszych koncertach to potwierdza. Chcemy naszą radością z muzykowania podzielić się z innymi. Jazz, nie jazz. Nie ma znaczenia. Liczy się tylko prawda.”
Płytę wydała renomowana wytwórnia Challenge Records. To pierwsi polscy muzycy, którzy wydają płytę w tej oficynie wydawniczej.