• Polecamy dziś24 października/ piątek /
    • Łódź w trzecim wymiarze
      Wyspa lemurów: Madagaskar
      Manufaktura
      czytaj dalej ...
      Soundedit – Program
      Wytwórnia, ul. Łąkowa 29
      czytaj dalej ...
      Festiwal ROZŁOGI
      godz. 10:00
      Łódż, różne miejsca
      czytaj dalej ...
      MonoFest w Szwalni
      godz. 17:00
      Teatr Szwalnia
      czytaj dalej ...
      Puls Regionalny
      godz. 17:00
      Województwo Łódzkie
      czytaj dalej ...
      Cyrk na Żubardzkiej
      godz. 17:00
      Bałucki Ośrodek Kultury "Na Żubardzkiej"
      czytaj dalej ...
      Ulica Krokodyli
      godz. 18:00
      Miejski Dom Kultury w Opocznie
      czytaj dalej ...
      Wspomnienia z Hiszpanii
      godz. 18:00
      Aleksandrów Łódzki, Młodzieżowy Dom Kultury
      czytaj dalej ...
      Rockowanie
      godz. 18:00
      Łódzki Dom Kultury
      czytaj dalej ...
      Sztuka zagrzybiania
      Praca Konrada Juścińskiego
      godz. 18:00
      Galeria Fabryki Sztuki
      czytaj dalej ...
      Muzyka Świata w Pabianicach
      godz. 18:00
      Kościół Ewangelicko-Augsburski, Pabianice
      czytaj dalej ...
      Grawitacja koloru
      godz. 18:30
      Galeria ZPAP "Na piętrze"
      czytaj dalej ...
      Banalne miasto
      godz. 19:00
      Galeria Atlas Sztuki
      czytaj dalej ...
      Nowa Klasyka – program festiwalu
      fot. Wnętrza
      godz. 19:00
      Teatr im. Jaracza
      czytaj dalej ...
      INSTYTUT
      godz. 20:00
      Dżazuu - Pijalnia Muzyki
      czytaj dalej ...
      Soundedit – Program
      godz. 23:59
      Wytwórnia, ul. Łąkowa 29
      czytaj dalej ...
  • Polecamy jutro25 października/ sobota /
    • Łódź w trzecim wymiarze
      Wyspa lemurów: Madagaskar
      Manufaktura
      czytaj dalej ...
      Afrykańskie klimaty
      Kino Polonez
      czytaj dalej ...
      ADI JAZZ Festival
      Akademia Muzyczna
      czytaj dalej ...
      Quo vadis Polonia?
      godz. 10:00
      Wyższe Seminarium Duchowne
      czytaj dalej ...
      Warsztaty plastyczne
      Obraz Henryka Wańka
      godz. 11:00
      Galeria Willa
      czytaj dalej ...
      CZWÓRBÓJ POETYCKI
      godz. 16:00
      Stacja Nowa Gdynia, Zgierz
      czytaj dalej ...
      MonoFest w Szwalni
      godz. 17:00
      Teatr Szwalnia
      czytaj dalej ...
      Przystanek grafika
      godz. 17:00
      Peron Sztuki w Głownie i MOK w Głownie
      czytaj dalej ...
      Spektakl Piaskownica
      godz. 18:00
      Miejski Dom Kultury w Opocznie
      czytaj dalej ...
      Muzyka Świata w Pabianicach
      godz. 18:00
      Kościół Ewangelicko-Augsburski, Pabianice
      czytaj dalej ...
      Nowa Klasyka – program festiwalu
      fot. Wnętrza
      godz. 19:00
      Teatr im. Jaracza
      czytaj dalej ...
      Pożegnanie Budki Suflera
      godz. 19:00
      Atlas Arena
      czytaj dalej ...
      Koncert Poluzjantów
      godz. 20:00
      Scenografia klub & kawiarnia,
      czytaj dalej ...
  • Polecamy pojutrze26 października/ niedziela /
    • Niedziela na Księżym Młynie
      Księży Młyn
      czytaj dalej ...
      Mały Kinematograf
      godz. 12:00
      Muzeum Kinematografii
      czytaj dalej ...
      Zaduszki bluesowe
      godz. 16:30
      Kościół pw. św Rafała i Michała Archaniołów w Aleksandrowie Łódzkim, ul Wojska Polskiego 3
      czytaj dalej ...
      Tango
      godz. 17:00
      Miejske Centrum Kultury w Bełchatowie
      czytaj dalej ...
      W duchu Kolberga
      godz. 17:00
      Oddział Muzeum Okręgowego w Sieradzu
      czytaj dalej ...
      MonoFest w Szwalni
      godz. 17:00
      Teatr Szwalnia
      czytaj dalej ...
      Przeciw wojnie
      godz. 18:00
      Klubokawiarnia Owoce i Warzywa
      czytaj dalej ...
      Muzyka Świata w Pabianicach
      godz. 18:00
      Kościół Ewangelicko-Augsburski, Pabianice
      czytaj dalej ...
      Kult w Wytwórni
      godz. 19:00
      Wytwórnia, ul. Łąkowa 29
      czytaj dalej ...
      DekAmore
      godz. 19:00
      Teatr Lalek Arlekin
      czytaj dalej ...
      DARIO FO W ŁÓDZKIM DOMU KULTURY
      godz. 19:00
      Łódzki Dom Kultury
      czytaj dalej ...
      Ich czworo
      godz. 19:00
      Teatr im. Jaracza
      czytaj dalej ...
      Nowa Klasyka – program festiwalu
      fot. Wnętrza
      godz. 19:00
      Teatr im. Jaracza
      czytaj dalej ...
      PREMIERA W JARACZU
      godz. 19:00
      Teatr im. Jaracza
      czytaj dalej ...
      Agnellus
      godz. 20:00
      Klub SZAFA
      czytaj dalej ...
  • Polecamy za 3 dni27 października/ poniedziałek /
    • Potęga Łodzi!
      godz. 10:00
      czytaj dalej ...
      Tango
      godz. 14:30
      Miejske Centrum Kultury w Bełchatowie
      czytaj dalej ...
      Intryga
      godz. 18:00
      Teatr Muzyczny
      czytaj dalej ...
      Szum Magdaleny Tulli
      godz. 18:00
      Poleski Ośrodek Sztuki
      czytaj dalej ...
  • Polecamy za 4 dni28 października/ wtorek /
    • Dziady Staropoleskie
      godz. 15:00
      Stare Polesie
      czytaj dalej ...
      SPRZECIW Karola Modzelewskiego
      godz. 18:00
      Teatr Nowy
      czytaj dalej ...
      PREMIERA W JARACZU
      godz. 19:00
      Teatr im. Jaracza
      czytaj dalej ...
      Księgi Jakubowe według Tokarczuk
      godz. 19:00
      Dom Literatury
      czytaj dalej ...
      Nowa Klasyka – program festiwalu
      fot. Wnętrza
      godz. 19:00
      Teatr im. Jaracza
      czytaj dalej ...
      Muzyka indyjska i flamenco
      godz. 19:00
      Filharmonia Łódzka im. A. Rubinsteina
      czytaj dalej ...
  • Polecamy za 5 dni29 października/ środa /
    • Dziady Staropoleskie
      godz. 17:00
      Stare Polesie
      czytaj dalej ...
      Nowa Klasyka – program festiwalu
      fot. Wnętrza
      godz. 18:00
      Teatr im. Jaracza
      czytaj dalej ...
      PREMIERA W JARACZU
      godz. 19:00
      Teatr im. Jaracza
      czytaj dalej ...
      Wieczory gier planszowych
      godz. 20:00
      Klubokawiarnia Granda
      czytaj dalej ...
[16 March 2014 godz. 19:00]Miejski Ośrodek Kultury, Tuszyn, ul. Noworzgowska 20a
Ratuj się, kto rodzi !
Podszyta czarnym humorem komedia, na dnie której kryje się prawda związana z obawami i lękami człowieka mającego sprostać arcyważnemu zadaniu, jakim jest ojcostwo. Wstęp wolny dla osób pełnoletnich.
 
Zabawne dialogi, komiczne sytuacje, błyskotliwe komentarze do spraw damsko-męskich, a do tego fenomenalna wiwisekcja męskiej natury. To wszystko sprawia, że ta oryginalna sztuka jest inteligentną rozrywką z refleksyjnym „drugim dnem”.

Obsada:
Andy – Marek Pituch
Roger – Jakub Wons
Reżyseria – Grupa Wsparcia
Scenografia – Adam Grządziel
Produkcja: Teatr OLD TIMERS GARAGE, Katowice.
Miejsce wydarzenia
Miejski Ośrodek Kultury, Tuszyn, ul. Noworzgowska 20a

Patronat medialny








Najpopularniejsze

SENSOR SZTUKI
SENSOR SZTUKI
Depilacja według Groblińskiego
KIJ W MROWISKU - OBSERWUJĘ OBIE STRONY
KSIĄŻKA O TANSMANIE Z NOMINACJĄ
Nowy dyrektor Muzeum Tradycji Niepodległościowych

Najnowsze

KYLIE MINOGUE
KYLIE MINOGUE
Puls Regionalny
O tempora, o mores!
SPRZECIW Karola Modzelewskiego
Księgi Jakubowe według Tokarczuk
facebook