Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =

Głosujcie na ŁDK!

Inicjatywy Łódzkiego Domu Kultury dla seniorów zostały docenione. Instytucja została nominowana do III edycji Konkursu Drzewo Pokoleń. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w głosowaniu internetowym, które rozpocznie się 12 maja i potrwa do 24 maja. Głosujcie!
Głosować można na stronie http://drzewopokolen.umed.pl/glosowanie/samorzad/. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 25 maja o godz. 19 w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. 

Konkurs Drzewo Pokoleń ma na celu wyłonienie oraz nagrodzenie działań i inicjatyw zmierzających do poprawy jakości życia osób starszych.
Mając na uwadze potrzebę integracji projektów i działań poświęconych zdrowemu starzeniu się podejmowanych zarówno przez samorządy, instytucje, organizacje pozarządowe oraz przedstawicieli środowisk seniorskich, Urząd Miasta Łodzi, Uniwersytet Medyczny w  Łodzi oraz Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi postanowiły wyróżnić inicjatywy, których efekty mają wymiar szczególny.

III edycja Konkursu Drzewo Pokoleń stanowi integralną część „V Łódzkich Senioraliów”.Kategoria

Wiadomości