Dla hospicjum | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =

Dla hospicjum

Balowi towarzyszy aukcja. Fot. mat. promocyjne / Facebook

Wyjątkowe dzieła sztuki? Kolacja z Andrzejem Sewerynem? Pamiątkowe zdjęcie z autografem Mirosława Hermaszewskiego, pierwszego Polaka w kosmosie? To tylko kilka z wielu atrakcji, które będą mogli wylicytować uczestnicy Charytatywnego Karnawałowego Balu. W programie m.in. wystawa prac pedagogów ASP w Łodzi i koncert Golden Life.
Całość zebranych kwot przeznaczona zostanie na wyposażenie pierwszego stacjonarnego Hospicjum dla dorosłych w Łodzi. Polecamy waszej uwadze i zachęcamy do udziału. Informacje o rejestracji - w wydarzeniu.

Jak wynika z danych GUS, przyczyną śmierci niemal co czwartej osoby w województwie łódzkim jest nowotwór złośliwy. To najwyższy wynik w kraju - przekonują organizatorzy wydarzenia. Tymczasem łódzkie, jako jedyne województwo w Polsce, nie doczekało się dotąd stacjonarnego hospicjum, które zapewniałoby osobom dorosłym specjalistyczną, całodobową opiekę. A to jest celem Stowarzyszenia Hospicjum Łódzkie, które krok po kroku adaptuje budynek dawnej szkoły przy ul. Pojezierskiej 45/51.

Pomogą w tym zyski z XXI Charytatywnego Karnawałowego Balu Łódzkich Klubów Rotary, które w całości przeznaczone zostaną na kompleksowe wyposażenie pierwszego stacjonarnego hospicjum dla dorosłych w Łodzi. Znamienici goście, doskonała oprawa muzyczna, emocjonujące aukcje cennych przedmiotów, które wspomogą realizację naszego celu.

Bal odbędzie się w sobotę 8 lutego br. w hotelu Vienna House Andel’s  (ul. Ogrodowa 17). Początek o godz. 18.

W programie Balu: uroczysta kolacja, wystawa prac pedagogów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, koncert zespołu Golden Life, recital Mirosława Niewiadomskiego, największe przeboje taneczne w wykonaniu zespołu Chrząszcze,  aukcje cennych przedmiotów i dzieł sztuki, konkurs fantowy

Minimalny koszt udziału w balu: 350 zł /os. - 1 miejsce przy 10-osobowym stoliku. Rejestracja imienna na bal ruszy w dniu 8 stycznia 2020 r.

Pakiety sponsorskie: w sprawie uzyskania informacji o pakietach sponsorskich prosimy o kontakt na adres e-mail: lodz@rotary.org.pl

Kategoria

Inne
  • Uwaga! Z powodu zagrożenia koronawirusem wydarzenia mogą być odwoływane. Proszę potwierdzać informacje u organizatorów.