Jazz w Artkombinacie | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =

Jazz w Artkombinacie

ARTKOMBINAT Scena Monopolis rozpoczyna stały cykl koncertów jazzowych. Na początek - 25 II - jedna z najbardziej rozpoznawalnych łódzkich formacji jazzowych: Krzemiński Reunion Project.

Kwintetu Krzemiński Reunion Project nie trzeba w Łodzi przedstawiać. Jest to też jeden z najlepszych zespołów akustycznych w 2019 r. wg. czytelników „Jazz Forum”. Lider, Piotr Krzemiński - za swoją twórczość i działalność nagrodzony „Jazzowym Oskarem”: Nagrodą Prezydenta Miasta Łodzi dla Najlepszego Łódzkiego Jazzmana – jest znany jazzowej publiczności z wielu świetnych wydarzeń i koncertów.

Krzemiński Reunion Project wystąpił dwukrotnie w Planetarium EC1. Energetyczny jazz, ciekawe kompozycje, mnogość emocji w improwizacji oraz świetna atmosfera na koncertach spowodowały, że Piotr Krzemiński wraz z każdym kolejnym występem umacnia swoją pozycję się na liście najbardziej interesujących muzyków jazzowych.

Czytelnicy magazynu "Jazz Forum" w dorocznej ankiecie uznali go za jednego z dziesięciu czołowych polskich trębaczy 2019 roku. „Let’s jazz again!” to będzie koncert znakomitych i doświadczonych artystów … albo raczej to spotkanie przyjaciół, którzy będą mieli okazję zagrać znów razem na jednej scenie.

Zespół zagra w składzie: Piotr Krzemiński - trąbka, flugelhorn Michał Borowski – saksofon tenorowy Dariusz Petera – instrumenty klawiszowe Andrzej Zielak - kontrabas Karol Domański – perkusja.
  
Więcej na stronie kwintetu 


Bilety w cenie 75 zł dostępne TUTAJ 
  • Uwaga! Z powodu zagrożenia koronawirusem wydarzenia mogą być odwoływane. Proszę potwierdzać informacje u organizatorów.