Kultura w roli głównej | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =

Kultura w roli głównej

Łaski Dom Kultury organizuje w Dzień Działacza Kultury (29 V) panel dyskusyjny poświęcony budowaniu partnerstw i pozytywnych relacji między społecznością lokalną, instytucjami samorządowymi oraz NGO.
Na ten dzień do Łasku zaproszono specjalistkę branży kultury – Annę Rudnicką: menedżerkę, animatorkę, trenerkę, wykładowczynię akademicką, przedsiębiorczynię – właścicielkę marki szkoleniowej „Kultura na Czasie”. Jest kilkanaście lat związana zawodowo z instytucjami kultury jako dyrektorka ośrodków kultury i biblioteki. Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe na kierunkach informacja naukowa i bibliotekoznawstwo oraz zarządzanie w sektorze publicznym. Uczestniczyła w programie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Lider w rzeczywistości hybrydowej”, Programie Rozwoju Bibliotek, jest certyfikowaną trenerką VCC, członkinią Zrzeszenia Forum Kraków działającego na rzecz animacji kultury, laureatką Plebiscytu Osobowość Roku w kategorii Kultura na Dolnym Śląsku oraz stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w obszarze zarządzania kulturą i rozwoju kadr kultury.

Rudnicka prowadzi także autorski blog dla kadry zarządzającej instytucji kultury kulturanaczasie.pl, na którym pisze o planowaniu, organizowaniu i realizowaniu działań kulturalnych, zarządzaniu sobą i pracownikami, relacjach, budowaniu kultury organizacyjnej czy prawnych aspektach działania instytucji kultury.

W panelu udział weźmie również Paweł Perdek, dyrektor prężnie działającego Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli. Dyrektor Perdek jest wieloletnim działaczem kultury, ze swoim zespołem brał udział w wielu programach i projektach Narodowego Centrum Kultury

W roli gospodarza, a także uczestnika panelu dyskusyjnego wystąpi weźmie Magdalena Kelnerowska – dyrektor Łaskiego Domu Kultury, od ponad 20 lat pracuje  dla Łaskiego Domu Kultury.

Początek spotkania – godzina 13.00. Dla zainteresowanych, którzy nie mogą przyjechać do Łasku będzie relacja live na FB.