Łódzki koncert Kiss w 2022 | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =

Łódzki koncert Kiss w 2022

Amerykański zespół znany z oryginalnego wyglądu i żywiołowych, pełnych efektów specjalnych koncertów wystąpi za rok w Atlas Arenie w Łodzi. Trasa "End Of The Road" zapowiadana jest jako ostatnia w karierze muzyków. Szansa zobaczenia ich w Polsce może się już nie powtórzyć. Koncert został przełożony z 12 czerwca 2021 roku. Zakupione bilety zachowują ważność.
Po blisko 50-letniej karierze KISS rozpoczął swoją ostatnią trasę koncertową w 2019 roku. Bilety wyprzedały się na całym świecie, a wszystkie zrealizowane występy opisywano jako największe show w historii zespołu!. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa, KISS nie był w stanie dotrzymać terminów koncertów zaplanowanych na 2020, a następnie na 2021 rok. Na szczęście trasę udało się przełożyć na 2022 rok.

- Nie możemy się doczekać, kiedy pandemia dobiegnie końca. Planujemy wstrząsnąć waszym światem, gdy będzie już bezpieczny, dla was wszystkich i dla nas. Do zobaczenia w Europie! Wszystko to, co zbudowaliśmy i wszystko to, co osiągnęliśmy w ciągu ostatnich czterech dekad, nigdy nie mogłoby się wydarzyć bez milionów ludzi na całym świecie, którzy przez te lata zapełniali kluby, areny i stadiony. Te koncerty to ostateczne świętowanie dla tych, którzy nas widzieli, i ostatnia szansa dla tych, którzy nas jeszcze nie spotkali - mówi Gene Simmons, wokalista i basista Kiss.

Zespół jest znany właśnie przede wszystkim ze swoich bombastycznych występów. Z tego między innymi powodu Rock and Roll Hall of Fame – muzeum rock and rolla, honorujące artystów rockowych i inne osoby, które wniosły istotny wkład w rozwój tego gatunku muzyki – zaliczyło Kiss do najważniejszych wykonawców w historii rocka. W swojej karierze zespół nie uniknął również kontrowersji dotyczących m.in. logotypu, tekstów czy wizerunku scenicznego.

Bilety na polski koncert Kiss, który odbędzie się 3 czerwca 2022 roku w Atlas Arenie w Łodzi do nabycia na biletserwis.pl.

materiały prasowe
Atlas Arena
  • od 03-06-2022

Bilety

www.biletserwis.pl

Kategoria

Inne

Adres

Łódź, ul Bandurskiego 7