Rejent na Piotrkowskiej | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =

Rejent na Piotrkowskiej

Stand up comedy przywędrował do nas zza oceanu i pomimo rosnącej popularności gatunku wciąż nie ma zgodności, czy to wymagająca sporych umiejętności warsztatowych sztuka pokrewna monodramowi, kabaret, czy niewybredny sposób na wyrażenie lęków i frustracji. Najlepiej przekonać się samemu. W czwartkowy wieczór w Pasażu Rubinsteina wystąpi Sebastian Rejent.
Sebastian Rejent - król roastów, gracz, fan nowych technologii. Żartem sprawił, że słuchacz się posikał. Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi, dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii i wykorzystuje je by pomagać innym. Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie. Komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m.in.: z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi.

Na stand up Sebastiana Rejenta jest wstęp wolny, podobnie jak na pozostałe występy Stand-up Piotrkowska w Pasażu Rubinsteina, które odbywają się w każdy wakacyjny czwartek,

Biogram Sebastiana Rejenta i zdjęcie -  materiały organizatora