Songwriterzy w Tomaszowie Mazowieckim | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =

Songwriterzy w Tomaszowie Mazowieckim

Michał Kowalonek

Międzynarodowy Weekend Songwriterów - trzy dni, troje artystów z trzech krajów. Na scenie wystąpią: Mirja Klippel z Finlandii, Teddy Jr. z Holandii oraz Michał Kowalonek z Polski, były wokalista Myslovitz.
Program:

Piątek 21.06, godz. 20.30
Mirja Klippel
Artystka pochodząca z Finlandii za pomocą gitary akustycznej i głosu zdobyła uznanie publiczności i krytyki w całej Europie. Na scenie występuje razem z Alexem Jønssonem, który jest odpowiedzialny za chórki i grę na gitarze elektrycznej. Duet w 2019 roku wyruszył w trasę koncertową po Europie, odwiedzając m.in. Finlandię, Rosję oraz Polskę.

Sobota 22.06, godz. 20.30, klub Barlickiego 30
Teddy Jr.
To holenderski songwriter, który grał w takich krajach jak: Holandia, Francja, Belgia, Polska czy Niemcy. Teddy w muzyce łączy folkowe brzmienia z energią grunge'u z lat 90-tych. Sam komponuje i pisze swoje utwory. Jak mówi, piosenki są: - Opowieścią o moim życiu, miłości, frustracjach, przedstawiają świata dookoła.

Niedziela 23.06, godz. 20.30, klub Barlickiego 30
Michał Kowalonek
Pochodzący z Polski lider poznańskiej grupy Snowman oraz formacji Lumikulu. Niedawno skończył swoją przygodę (trwającą od 2012 roku) jako wokalista grupy Myslovitz. Jego koncerty odbyły się m.in. w Nowym Jorku, Memphis, Chicago, Londynie, Berlinie czy Paryżu. W maju 2019 roku artysta zadebiutował albumem "O miłości w czasach powstania".

Organizatorem wydarzenia jest agencja koncertowa Borówka Music.