Cztery pokoje | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =

Cztery pokoje

W ramach 13. edycji Letniego Festiwalu Filmowego TME Polówka w sekcji Quarantino na dziedzińcu Centralnego Muzeum Włókiennictwa wyświetlony zostanie czarna komedia „Cztery pokoje”. W rolach głównych: Tim Roth, Antonio Banderas, Madonna.
W projekcji może wziąć udział nie więcej niż 150 osób, dlatego widzowie muszą najpierw odebrać bezpłatną wejściówkę na stronie TME Polówka. Wejściówki na „Cztery pokoje” są dostępne od 5 lipca od godz. 22.

„Cztery pokoje”
Reżyseria: Quentin Tarantino, Robert Rodriguez, Allison Anders, Alexandre Rockwell / Produkcja: USA (1995) / Gatunek: czarna komedia / Czas: 98’
Opowieść o jednej nocy, nocy noworocznej, z życia Teda- boya hotelowego. Zaraz na początku filmu otrzymuje on radę od starszego, doświadczonego już pracownika. Niestety, biedak nie zdaje sobie sprawy, że z biegiem nocnych godzin zrobi prawie wszystko, co tamten mu odradził. Po pierwsze, grupa czarownic potrzebuje Teda, by dostarczył im pewien „składnik” potrzebny do uwarzenia eliksiru, który miał uwolnić ich boginię Dianę. Następnie Ted wkracza w sam środek gwałtownej kłótni kochanków. Tak ostrej, że mężczyzna przystawia broń do głowy boya. W kolejnym pokoju meksykański gangster wraz z żoną „przekonują” go, a raczej zastraszają do opiekowania się przez noc dwójką ich niegrzecznych dzieci. Nad ranem pijany gwiazdor hollywoodzki wraz z przyjaciółmi prosi go, by rozstrzygnął pewien bardzo niezwykły i niebezpieczny zakład... Grają: Tim Roth, Marisa Tomei, David Proval, Antonio Banderas, Sammi Davis, Valeria Golino, Madonna.