Filmy w galerii | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =

Filmy w galerii

All On A Mardi Gras Day, reż. Michał Pietrzyk

Zestawy filmów fabularnych i dokumentalnych, których tematyka dotyczy różnych przejawów sztuki - od sztuk pięknych, po street art, muzykę, taniec, performance czy wideo-art, będzie można obejrzeć w Ośrodku Propagandy Sztuki w każdy czwartek od 9 lipca do 30 września. Są to filmy, które znalazły się w międzynarodowym konkursie On Art Film Festival - Festiwalu Kina i Sztuki.
Festiwal potrwa całe lato i odbywać się będzie jednocześnie w jedenastu miastach Polski - Warszawie, Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy, Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, Sopocie, Kielcach, Rzeszowie i Katowicach. Zgromadził filmy z wielu krajów świata, przede wszystkim z Europy i USA, a także m.in. z Kanady, Brazylii, Argentyny, Japonii, Hong Kongu. Część filmów nie zawiera warstwy werbalnej, pozostałe prezentowane są w językach oryginalnych, inne opatrzone są napisami w języku angielskim. Zestaw filmów prezentowany będzie w trybie ciągłym (w pętli) w godzinach 11-18.

W galerii obowiązuje noszenie maseczek lub przyłbic oraz używanie środka dezynfekującego. W sali audiowizualnej Ośrodka Propagandy Sztuki, przy zachowaniu odpowiednich odstępów między widzami, może przebywać jednocześnie do 8 osób.