Jurassic Park | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =

Jurassic Park

W ramach 13. edycji Letniego Festiwalu Filmowego TME Polówka w sekcji VHS, prezentującej hity z lat 90. XX wieku oglądane z kaset magnetowidowych, w kinie samochodowym na parkingu TME zobaczymy film przygodowy „Jurassic Park” w reżyserii Stevena Spielberga. Seansom w tym tygodniu towarzyszy poczęstunek.
„Jurassic Park”
reż. Steven Spielberg | Produkcja: USA (1993) | Gatunek: przygodowy, sci-fi  | Czas: 116’
Naukowcy, posługując się najnowszą techniką i wykorzystując wiedzę na temat DNA, pozyskują autentyczną krew dinozaurów z insektów zatopionych przed milionami lat w bursztynie. Dzięki temu, odtwarzają wiele gatunków dinozaurów, które lokują w gigantycznym parku na wyspie. Kiedy do parku przyjeżdża grupa ludzi, aby zobaczyć prehistoryczne gady, zaczynają się poważne kłopoty. Grają: Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum, Richard Attenborough.

Widzowie muszą najpierw odebrać bezpłatną wejściówkę na stronie TME Polówka.

Druga połowa sierpnia to wielki powrót do lat 90. XX wieku, czyli sekcja VHS! Kto pamięta wypady do wypożyczalni kaset wideo, długie godziny spędzone przy magnetowidzie z filmowymi hitami epoki, z pewnością czekają go łzy wzruszenia. Polówka odkurza klasyki, które niegdyś podbijały serca szczęśliwych posiadaczy odtwarzaczy VHS. Partnerem tego tygodnia jest łódzka sieć pizzerii Gruby Benek, która przygotowała poczęstunek dla każdego widza.