Krótkie metraże z Munka | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =

Krótkie metraże z Munka

„Users”

W ramach Letniego Festiwalu Filmowego TME Polówka w sekcji Jeszcze Polska w EC1 pokazane zostaną trzy filmy pod wspólnym tytułem „Krótkie metraże z Munka”. Wstęp bez rejestracji.
„Krótkie metraże z Munka” (zestaw IV)
Reż. Jakub Piątak, Agnieszka Elbanowska, Roman Przylipiak / Produkcja: Polska / Czas: 90'
W kolejnym zestawie cyklu „Najlepsze polskie 30’” znalazły się: nagrodzone w Gdyni „Users” Jakuba Piątka i „Relax” Agnieszki Elbanowskiej oraz „Jerry” Romana Przylipiaka.

„Users”: Kobieta i mężczyzna. Przypadkowe spotkanie w Internecie. Algorytm łączy ich w parę. Szansa jak jeden do kilkudziesięciu tysięcy. Podobno sieć to ostatnia strefa wolności. Skoro wszystko wolno, to od czego zaczniemy? Ile można przeżyć w jedną noc? Może całe życie? Jest jedna zasada: coś mi się nie spodoba, znudzisz mnie, zawiedziesz - przełączam cię. Chcę coś poczuć. Można tu coś poczuć? Grają: Maja Pankiewicz, Dobromir Dymecki.

„Relax”: Dyrektor domu wczasowego Relax i jego nieliczny personel szykują się na przyjazd uchodźców. Żeby ratować swój pensjonat przed bankructwem, dyrektor postanawia skorzystać z oferty Urzędu Do Spraw Cudzoziemców wspomaganego przez dotacje unijne i przekształcić swoją działalność w ośrodek dla uchodźców. W dzień spodziewanego przyjazdu, kiedy wszystko wydaje się być gotowe, zaczynają pojawiać się nieoczekiwane komplikacje. Grają: Łukasz Lewandowski, Jarosław Gajewski.

„Jerry”: Jerry, 36-letni bioenergoterapeuta, dostaje w twarz. Tym solidnym ciosem Bartek, którego matka próbowała się u niego wyleczyć, boleśnie uświadamia uzdrowiciela, że jego moc ulotniła się na dobre. Pewnego dnia dar niespodziewanie powraca do Jerry’ego – kiedy ten przygarnia bezpańskiego psa... Grają: Sebastian Łach, Justyna Wasilewska.
EC1 Łódź
  • 02-08-2021 godz 21:00

Bilety

Wstęp bezpłatny.

Kategoria

Film

Adres

Targowa 1/3

Kontakt

www.ec1lodz.pl
42 233 50 55