Gra literacka na smartfony | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 2 =

Gra literacka na smartfony

Gratka dla miłośników literatury i gier. Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi zaprasza do STACJONARNEJ WERSJI gry na smartfony „Literacki surfing” – zagrać można BEZPŁATNIE i BEZPIECZNIE, bo BEZ WYCHODZENIA Z DOMU. Na wersję miejską Biblioteka zaprasza  w spokojniejszych czasach. 
WIRTUALNIE spacerując po Łodzi i przemierzając ulice miasta, można poznać ciekawostki o życiu i twórczości pisarzy oraz odwiedzić miejsca, w których bywali, pracowali, odpoczywali, spotykali się z przyjaciółmi. Biblioteka zapewnia, że jest co odkrywać. 

Kto może zagrać?
Każdy kto ma ochotę i zaakceptuje regulamin gry :)
Kiedy można zagrać?
Kiedy ma się na to ochotę :)
Grać można 24 h/7 do maja 2020 r.
Jak zagrać?
1. Weź do ręki dobrze naładowany smartfon lub tablet z dostępem do Internetu oraz… dobry humor, odrobinę wiedzy i zapał do odkrywania tajemnic naszego miasta :)
2. Ściągnij darmową aplikację ActionTrack z internetowych sklepów AppStore lub Google Play (bezpłatnie, podobnie jak np. Facebook)
3. Zeskanuj KOD QR i rozpocznij grę!
4. Baw się dobrze!

Regulamin gry i kod OR przesyłamy w załączniku.
Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Patroni medialni: TVP Łódź, Radio Łódź, Studenckie Radio Żak Politechniki Łódzkiej, Region Kultury.

Opis wydarzenia: materiały nadesłane/pi 
Grafiki: materiały nadesłane 
Łódź

Kategoria

Literatura

Adres

Łódź
  • Uwaga! Z powodu zagrożenia koronawirusem wydarzenia mogą być odwoływane. Proszę potwierdzać informacje u organizatorów.