"Pocztówka z Arles" | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =

"Pocztówka z Arles"

Nakładem wydawnictwa Novae Res ukazała się powieść "Pocztówka z Arles" tomaszowianina Włodzimierza Malczewskiego.
Poznaj człowieka o prawdziwie niebiańskim imieniu i… iście diabelskich zdolnościach. Anioł jest brutalnym zabójcą, członkiem mafii, specjalistą od brudnej roboty. Budzi respekt i strach, a jedno jego spojrzenie potrafi wystawić na próbę wiele kobiecych serc. Zawsze działa sam. Żyje według własnych zasad oraz nigdzie nie zagrzewa miejsca na dłużej. Do czasu.

Lojalność wobec mafijnej rodziny schodzi na dalszy plan, gdy pewnego razu Anioł ratuje młodą dziewczynę z rąk własnego szefa. Niespodziewanie w grę zaczyna wchodzić uczucie, od którego nie sposób się uwolnić. Jak zachowa się brutalny zabójca w obliczu postawionego przed nim wyboru? Czy miłość okaże się silniejsza od dotychczas wpajanych przekonań?

Włodzimierz Malczewski – urodził się w Tomaszowie Mazowieckim. Ukończył studia na Wydziale Budownictwa i Architektury, lecz za swoją największą pasję uważa literaturę. Zadebiutował powieścią "Bitwy Aniołów". W jego dorobku pisarskim można znaleźć także: "Powiedz mi dlaczego", "Moje miasto" z wątkami biograficznymi oraz powieść sensacyjną "Uwikłany". Włodzimierz Malczewski jest też autorem bajek "Antoś Mrówek i Hania Biedronka" oraz "Maks Motyl i Olek Ważka", które w 2021 przetłumaczono na język angielski i opublikowano w Wielkiej Brytanii pod wspólnym tytułem "Little Explorers: Tony, Hana, Max and Olly".

Nowa książka jest dostępna w sprzedaży na stronie https://bit.ly/Pocztówka_z_Arles.

Kategoria

Literatura