Spotkania z literaturą | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 1 =

Spotkania z literaturą

Jacek Hugo-Bader w 2012 roku, fot. Adam Kliczek / zatrzymujeczas.pl (CC-BY-SA-3.0)

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego i Dyskusyjne Kluby Książki w woj. łódzkim zapraszają na spotkania autorskie online z Jackiem Hugo-Baderem i Barbarą Kosmowską oraz na wykład Joanny Olech.
7 grudnia 2020 roku o godzinie 14.00 spotkanie z Jackiem Hugo-Baderem połączone z promocją nowej książki autora „Szamańska choroba”.
Jacek Hugo-Bader jest autorem książek m. in. Biała gorączka, Skucha, Dzienniki kołymskie, Długi film o miłości : powrót na Broad Peak.
Prowadzenie spotkania: Zbigniew Pacho, moderator DKK działającego przy MBP w Rawie Mazowieckiej.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Dyskusyjne Kluby Książki w województwie łódzkim”. Organizatorami spotkania są DKK działające w wojewódzkie łódzkim oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego.
Aby dołączyć do wydarzenia wystarczy kliknąć w link a następnie wpisać imię i mail wbpwlodzi.clickmeeting.com/spotkanie-on-line-z-jackiem-hugo-baderem


10 grudnia 2020 roku o godzinie 14.00 spotkanie z Barbarą Kosmowską, pisarką, literaturoznawczynią, autorką słuchowisk dla dzieci i młodzieży. Autorką takich książek jak "Teren prywatny", "Pozłacana rybka", "Buba", "Dziewczynka z parku", „Niechciana" czy "Ukrainka”.
Prowadzenie spotkania: Agnieszka Janiak-Staszek, moderatorka DKK działającego przy MBP w Konstantynowie Łódzkim

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Dyskusyjne Kluby Książki w województwie łódzkim”. Organizatorami spotkania są DKK działające w wojewódzkie łódzkim oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego.
Aby dołączyć do wydarzenia wystarczy kliknąć w link a następnie wpisać imię i mail wbpwlodzi.clickmeeting.com/spotkanie-on-line-z-barbara-kosmowskaPonadto Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi zaprasza 11 grudnia 2020 roku o godzinie 11.00 na wykład online pisarki i ilustratorki Joanny Olech "KERN ILUSTROWANY, CZYLI JEDEN PLUS JEDEN RÓWNA SIĘ TRZY. CZ. 2"
Wykład poświęcony będzie ilustracjom w książkach L. J. Kerna.
Wykład online dla młodzieży i dorosłych o L. J. Kernie przygotowany został w cyklu „Zoom na Kerna” w ramach projektu „Jaśnie Pan Kern”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Aby dołączyć do wydarzenia, wystarczy kliknąć w link a następnie wpisać imię i mail wbpwlodzi.clickmeeting.com/wyklad-on-line-kern-ilustrowany-czyli-jeden-plus-jeden-rowna-sie-trzy-cz-2


Udział w spotkaniach jest bezpłatny.