Dołącz do ms club! | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =

Dołącz do ms club!

Muzeum Sztuki zachęca do kupowania kart ms club, których posiadacze mogą spodziewać się wielu przywilejów.
ms club to pierwszy program w Polsce mający na celu zapewnienie szczególnych warunków osobom zainteresowanym sztuką. Dzięki karcie, członkowie otrzymają specjalne przywileje oraz możliwość uczestniczenia w wydarzeniach przeznaczonych tylko dla społeczności ms club.
Do programu zapisać się mogą wszyscy zainteresowani - dorośli, dzieci i młodzież szkolna. Imienna karta ms club lub ms club student uprawnia jej posiadacza do uczestnictwa w wielu organizowanych przez Muzeum wydarzeniach na preferencyjnych zasadach, a także do zniżek w księgarniach i kawiarniach.
Dla klubowiczów Muzeum przewidziane są specjalne wydarzenia takie jak przedpremierowe zwiedzanie wystawy z jej kuratorami. Karta klubowa gwarantuje też udogodnienia, np. podczas corocznej Europejskiej Nocy Muzeów – klubowicze rozpoczną zwiedzanie bez czekania w kolejce dzięki okazaniu karty. Ponadto na spotkaniach, projekcjach, spektaklach, koncertach czy warsztatach organizowanych w Muzeum, mogą skorzystać z zarezerwowanych dla nich miejsc lub – w przypadku odpłatności za dane wydarzenie – kupić bilet ze zniżką.
W ramach integracji klubowiczów pełnoletni posiadacze karty ms club będą spotykać się co roku na bankiecie w ogrodzie Muzeum Sztuki. Pełną listę przywilejów posiadacza znajdziesz tutaj.

Ile kosztuje karta?
Karta ms club: 50 zł rocznie
Karta ms club student: 30 zł rocznie (dla osób posiadających ważną legitymację szkolną lub studencką).
Osoby niepełnoletnie mogą zostać członkami ms club  po otrzymaniu pisemnej zgody rodziców lub opiekunów.