SE-MA-FOR nominowany do tytułu Miejsce Roku | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =

SE-MA-FOR nominowany do tytułu Miejsce Roku

"Domu Uszatka i Colargola" został  nominowany do tytułu Miejsca Roku w ogólnopolskim plebiscycie wyróżniającym "Najlepszych dla dzieci" - Serca Gagi !
Miesięcznik Gaga od ponad 5 lat sprawdza dla swoich Czytelników wszystko to, co skierowane jest do najmłodszych, dlatego w sposób naturalny pojawił się pomysł zorganizowania plebiscytu Serca Gagi 2013. 

Gaga chce docenić osobowości, twórców oraz instytucje, którzy w szczególny sposób wyróżniły się w roku 2013 osiągnięciami na rzecz dzieci. Po raz pierwszy przyzna Statuetki Serca Gagi na gali finałowej, która odbędzie się w listopadzie 2013.
Wśród nominowanych jest otwarte w październiku 2012 roku Muzeum Animacji Se - Ma - For. Łodzka placowa zmierzy się z Centrum Nauki Kopernik oraz Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach .

Marta Mękarska  (Dział Promocji) przykazując radosna dla muzeum wiadomość dodała: To już kolejny raz, kiedy nasze  małe-  wielkie - muzeum znajduje się w centrum ogólnopolskiej uwagi. W kwietniu 2012  otwarcie Muzeum znalazło się na liście dwunastu wydarzeń nominowanych do tytułu Wydarzenia Historycznego Roku 2012 przez Muzeum Historii Polski oraz portal historia.org.pl. Zaraz po tym placówka otrzymała odznakę Za Zasługi dla Turystyki.

Se-ma-for Muzeum Animacji

Adres

Łódź, ul. Tuwima 54