Bełchatowski Przegląd Hiphopowy | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =

Bełchatowski Przegląd Hiphopowy

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza młodych twórców muzyki hiphopowej do udziału w I Bełchatowskim Przeglądzie Hiphopowym "Hip Hop To The Top", który odbędzie się 19 III o godz. 12 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.
Uczestnikami Przeglądu mogą być wykonawcy indywidualni lub zespoły, występujący amatorsko, niezwiązani kontraktem z profesjonalną wytwórnią płytową, wykonujący utwory autorskie na żywo. Wykonawcą indywidualnym lub członkiem zespołu może być wyłącznie osoba pełnoletnia. Warunkiem uczestnictwa w przeglądzie jest wypełnienie karty zgłoszeniowej i odesłanie jej wraz z linkami do dwóch utworów w formie online oraz nadesłanie zdjęcia zespołu na adres e-mail: hiphop@mckbelchatow.pl do 7 III.

Celem imprezy jest aktywizacja muzyczna środowiska młodzieżowego, promocja młodych artystów oraz ich twórczości, wymiana pomysłów i doświadczeń oraz inspirowanie młodych muzyków do poszukiwań artystycznych. Do wygrania jest występ przed gwiazdą wieczoru podczas pierwszego dnia obchodów Dni Bełchatowa 2023, możliwość realizacji swojego autorskiego materiału w studio nagrań oraz nagrody pieniężne.

Oceny zespołów uczestniczących w Przeglądzie dokonywać będzie jury, w skład którego wchodzi gwiazda imprezy Winicjusz „Wini” Bartków, który po zakończeniu Przeglądu, o godz. 18 wystąpi przed publicznością (wstęp wolny}.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin można pobrać ze strony www.mckbelchatow.pl.