Deep Purple w Atlas Arenie jednak w 2022 r. | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 5 =

Deep Purple w Atlas Arenie jednak w 2022 r.

W związku z trwającą epidemią trasa koncertowa Deep Purple "The Whoosh! Tour" zostaje przeniesiona na 2022 rok, a co za tym idzie również i data polskiego koncertu grupy zostaje przełożona na przyszły rok. Polski koncert Deep Purple odbędzie się 12 X 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie, a w roli gościa specjalnego zespołowi towarzyszyć będzie legendarna amerykańska formacja Jefferson Starship.
Deep Purple to fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki, jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od ponad 50 lat i ma na koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. Deep Purple wydał 21 płyt studyjnych i liczne albumy koncertowe, a utwór "Smoke On The Water' znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.

W sierpniu zeszłego roku ukazał się najnowszy album zespołu "Whoosh!". Na płycie tej grupa już po raz trzeci połączyła siły z producentem Bobem Ezrinem, a całość nagrana została w Nashville. W efekcie powstał najbardziej zróżnicowany album, jaki do tej pory razem stworzyli. 
Atlas Arena
  • 12-10-2022 godz 20:00

Bilety

shop.metalmind.com.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl,

Kategoria

Muzyka

Adres

Łódź, ul Bandurskiego 7