Letnie koncerty gwiazd w EC1 | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =

Letnie koncerty gwiazd w EC1

Daria Zawiałow

W lipcu rozpocznie się cykl koncertów "Letnie brzmienia" w EC1 Łódź – Miasto Kultury. Od 2 VII do 7 VIII odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów: Nosowskiej, duetu Kwiat Jabłoni, Brodki, Artura Rojka, Krzysztofa Zalewskiego i wielu innych.
W plenerze będzie można usłyszeć m.in. Mroza promującego singiel “Złoto”, Krzysztofa Zalewskiego z ostatnią płytą „Zabawa” czy Króla z najnowszym albumem “Dziękuję”. Do grona artystów dołączyli również: autorka triumfującego na listach przebojów utworu „2:00” (z nowej płyty “Irenka)”, czyli sanah oraz duet Kwiat Jabłoni, który świętuje sukces niedawno opublikowanego teledysku do piosenki “Przezroczysty świat” (prawie milion wyświetleń w serwisie YouTube). Nowy wizerunek sceniczny zaprezentuje też Brodka. Jej album “BRUT” pojawił się niedawno w sprzedaży i jest promowany m.in. przez piosenkę “Game Change”, którą doceniła nie tylko polska, ale i zagraniczna publiczność. W line-upie warto zwrócić też uwagę na duet Karaś/Rogucki, który powrócił niedawno z nowym utworem “Bezpieczny Lot” (z gościnnym udziałem Julii Wieniawy). W programie też koncerty Korteza, Mikromusic, Artura Rojka, Ralpha Kaminskiego, Darii Zawiałow.

Gospodarzem łódzkiej odsłony Letnich Brzmień będzie „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi. W zrewitalizowanych budynkach dawnej Elektrowni Łódzkiej EC1 mieści się wyjątkowe centrum kultury, miejsce spotkań i mądrego spędzania wolnego czasu. Znajduje się tu najnowocześniejsze w Polsce i jedno z najnowocześniejszych w Europie Planetarium, uznane za jeden z "7 Nowych Cudów Polski 2016" miesięcznika National Geographic Traveler, oraz Centrum Nauki i Techniki – największy tego typu ośrodek w kraju. Rozległy teren pozwoli publiczności cieszyć się muzyką w otwartej, bezpiecznej przestrzeni, zapewniającej odpowiedni dystans od innych uczestników.

Dokładny harmonogram wydarzeń znajduje się na www.letniebrzmienia.pl, www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty oraz godziny koncertów, a także ceny biletów są różne. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii Eventim.pl.

Bilety w cenie od 59 zł oraz karnety w cenie 249 zł są dostępne na www.eventim.pl/letniebrzmienia. Program cyklu koncertów został już zamknięty i ogłoszony w całości.

Dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

Regulamin imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl. Koncerty organizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Akceptując regulamin zakupu biletu, zatwierdza się także oświadczenie o stanie zdrowia. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach facebookowych.

Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Współorganizatorem cyklu jest „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi.

HARMONOGRAM
2 lipca 2021 g. 18 - Bitamina + Miętha + Vito Bambino
3 lipca 2021 g. 20 - KRÓL - koncert w ramach trasy promującej płytę "Dziękuję"
4 lipca 2021 g. 20 - Daria Zawiałow
9 lipca 2021 g. 20 - MROZU
10 lipca 2021 g. 20 - Artur Rojek
11 lipca 2021 g. 20 – Ralph Kaminski
16 lipca 2021 g. 20 - Ania Dąbrowska
17 lipca 2021 g. 20 – Kuba Badach – koncert “Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny”
18 lipca 2021 g. 20 - Kortez
23 lipca 2021 g. 20 - KARAŚ/ROGUCKI
24 lipca 2021 g. 20 - Krzysztof Zalewski
30 lipca 2021 g. 20 - Brodka
31 lipca 2021 g. 20 - Mikromusic
1 sierpnia 2021 g. 20 – Kwiat Jabłoni - koncert promujący album “Mogło być nic”
6 sierpnia 2021 g. 20 - Nosowska
7 sierpnia 2021 g. 20 – sanah

materiały prasowe