Letnisko - koncerty na Księżym Młynie | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =

Letnisko - koncerty na Księżym Młynie

W nowym miejscu na koncertowej mapie Łodzi, na Księżym Młynie przez całe lato zagra 26 zespołów. Cykl "Letnisko" startuje 25 czerwca i kończy się 4 września. Na plenerowej scenie zagrają m.in.: Rysy, Fisz Emade Tworzywo, Clock Machine, Kukon, Kaz Bałagane, Malik Montana, Sorry Boys, Marek Dyjak i wielu innych polskich artystów. Będą też wydarzenia towarzyszące.
Przez dwa miesiące lata, na plenerowej scenie w ciągu 23 dni wystąpi aż 26 polskich artystów. Podczas wydarzenia spotka się jazz z hip-hopem, pop, muzyka alternatywna oraz elektronika. Wśród pierwszych ogłoszonych artystów cyklu znajdują się: Fisz Emade Tworzywo, Clock Machine, Malik Montana, Sorry Boys, Natalia Szroeder, Marek Dyjak. Nie zabraknie propozycji dla miłośników hip-hopu: Kaz Bałagane, Kukon, Szpaku to pierwsi ogłoszeni hiphopowi twórcy, na koncertach współorganizowanych przez Łódzkie Centrum Wydarzeń i agencję Łódzkie Charaktery.

Wśród wydarzeń towarzyszących odbędą się pikniki rodzinne, śniadanie na trawie, warsztaty kreatywne, weekend otwartych pracowni. Organizatorzy zaproszą na spacer po Księżym Młynie, podczas którego będzie można poznać historię tego wyjątkowego miejsca, w tym także przestrzenie, które stanowiły plany filmowe.

Bilety, w cenie od 59 do 69 zł będą dostępne od 11 maja na going.app.

Wszystkie wydarzenia realizowane są zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

materiały prasowe