Mocne brzmienie w ŁDK | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =

Mocne brzmienie w ŁDK

Druga edycja Festiwalu PROG on DAYS zaskoczy publiczność różnorodnością stylistyczną i gatunkową proponowanej muzyki: od rocka progresywnego po metalowe i hardrockowe dźwięki. 
W Łódzkim Domu Kultury pierwszego dnia festiwalu 18 stycznia wystąpią m.in. Let See Thin, Sound Like The End Of The Word, Hipgnosis, a drugiego dnia 19 stycznia zobaczymy zespoły: Atom, Heart, Mechanism, Art Of Illusion, Tenebris.

Sobotnią część imprezy PROG ON DAYS 2019 uświetni TOMASZ PUKACKI czyli TITUS z zespołu Acid Drinkers. Titus zagra na scenie wraz z formacją Atom Heart. Nie musimy chyba nikomu tej postaci przedstawiać. W świecie polskiej muzyki metalowej to jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków. Jesteśmy przekonani że Titus i Atom Heart, podobnie jak wszystkie pozostałe, znakomite zespoły "dadzą radę" na scenie i wszyscy będziemy się świetnie bawić.

Przypominamy także, że trwa już przedsprzedaż karnetów i biletów, które w cenie 35 PLN (bilet jednodniowy) oraz 60 PLN za karnet możecie nabyć zarówno w Łódzkim Domu Kultury jak i za pośrednictwem serwisu Bilety24.pl - https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-prog-on-days-2019-4679… . Z przedsprzedażą związana jest pewna niespodzianka. Dla osób które zakupią KARNETY dwudniowe do dnia 17.01.2018 i okażą je przy stanowisku Around Music na sali koncertowej organizatorzy przygotowują promocyjne, pamiątkowe gadżety. Przygotowane będą także, tak ja rok temu koszulki t-shirt z logo imprezy które będzie można zakupić.

Po koncertach tradycyjne spotkania fanów i muzyków w Restauracja - Kawiarni