Muzyk w studiu – warsztaty | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 9 =

Muzyk w studiu – warsztaty

Warsztaty i spotkania poświęcone pracy muzyków-instrumentalistów w studiu muzycznym to zapowiedź listopadowej edycji Festiwalu Soundedit. Gośćmi i wykładowcami będą znakomici muzycy, m.in. Leszek Biolik, Wiktor Tatarek, Radek Owczarz, Przemek Kubajewski, Karolina Jakubowska, Wojtek Pilichowski. Wstęp na wszystkie zajęcia jest bezpłatny.
Znakomici instrumentaliści opowiedzą m.in o tym: jak przygotować się do pracy w studiu nagraniowym, jak zadbać o swoje prawa, będąc muzykiem oraz jak zaistnieć w czasach medialnego przesytu. Będą również warsztaty poświęcone wykorzystaniu samplerów i instrumentów elektronicznych, wielozadaniowości gitarzysty we współczesnej produkcji muzycznej czy analizie kompozycji i aranżacji na zespół.

Wykładowcy to osoby od lat związane z przemysłem muzycznym. Chętnie będą dzielić się swoim doświadczeniem zawodowym, wiedzą praktyczną i teoretyczną. Warsztaty poprowadzą: Wojtek Olszak, Bartosz Pokrywka, Maciej Werk, Leszek Biolik, Wiktor Tatarek, Radek Owczarz, Przemek Kubajewski, Karolina Jakubowska, Wojtek Pilichowski, Mateusz Krok, Dawid Trawicki, Sebastian Binder, Bartek Pokrywka. Dzień zakończy się wspólnym koncertem i jam session.

Szkolenia odbędą się w salach konferencyjnych Hotelu DoubleTree by Hilton oraz sali Klubu Wytwórnia przy ulicy Łąkowej 29 w Łodzi. Wstęp na wszystkie zajęcia jest bezpłatny. Obowiązują zapisy. Szczegóły programu i formularz dla uczestników tutaj lub na stronie www.soundedit.pl.