Piekarczyk bez prądu | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =

Piekarczyk bez prądu

Marek Piekarczyk to legenda polskiej sceny muzycznej i jeden z najważniejszych rockowych głosów. Dał ponad 2600 koncertów w Polsce i innych krajach, występował w głównej roli w rock-operze „Jesus Christ Superstar”. W Łódzkim Domu Kultury da koncert i odbierze medal. 
To wokalista zespołu TSA, wieloletni trener muzycznego show „The Voice of Poland” i „The Voice Senior” oraz współprowadzący od kilku lat audycję radiową „Rock&Roll’owa historia świata” w RMF FM. Jest również autorem autobiograficznej książki „Zwierzenia kontestatora”. Bierze udział w wielu projektach artystycznych i charytatywnych, w ramach których nagrywa i koncertuje.

W programie koncertu „Marek Piekarczyk akustycznie” w Łódzkim Domu Kultury (29 V, godz. 18) znajdują się ballady rockowe, autorskie utwory i piosenki zespołów Skaldowie, Klan, Test, TSA w nowych aranżacjach. Marek Piekarczyk przeplata śpiewanie autorskimi anegdotami i komentarzami.

W ŁDK artysta odbierze Brązowy Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

Bilety: 70 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu, do nabycia w ŁDK i na Bilety 24.pl


Łódzki Dom Kultury
  • 29-05-2022 godz 18:00

Bilety

https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-728-marek-piekarczyk-akustycznie-72378?id=392634&fbclid=IwAR1F-bHeuNTKAS6cuVIjrgm8kelhTOU6l5xhzErB8rzzVePLNG9UuY9YziU

Kategoria

Muzyka

Adres

ul. Traugutta 18