Scena Robocza #4 | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =

Scena Robocza #4

Czwarta odsłona Sceny Roboczej i nieoficjalne zamknięcie sezonu w Przestrzeń Robocza. Nieoficjalne, bo Suavas szykuje dla Was kolejne koncerty.
Tymczasem 2/3 składu organizatorów Agata i Franek udają się na długi wyjazd, a kwatera główna na Wólczańskiej gra w serialu i powróci po przerwie wakacyjnej. Z tego powodu spotykamy się w Muzeum Książki Artystycznej. Po koncercie zapraszamy na pożegnalną lampkę wina w ogrodzie.

Scena Robocza, powołana przez Nasze Nagrania i Przestrzeń Robocza, przewidziana jest jako cykliczny punkt wymiany i rozmów dźwiękami. Poza regularnymi live-setami odbywać się będą również muzyczne tete-a-tete pomiędzy zaproszonymi gośćmi a lokalnym artystami.

W czwartej odsłonie cyklu zagrają dla nas:

Kamil Szuszkiewicz - Instrumentalista, improwizator i kompozytor. Można go kojarzyć z zespołów Profesjonalizm i Kapacitron lub z autorskich płyt "Istina" i "Robot Czarek". Prowadzi zespół Zebry a Mit, którego nowa płyta ukaże się 31 sierpnia.
https://prolegomena.bandcamp.com/

W części tete a tete do Kamila dołączy
Julianna Kamila Siedler-Smuga: perkusistka, marimbafonistka, performerka. Ukończyła z wyróżnieniem Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną im. H. Wieniawskiego w Łodzi w klasie perkusji pani M.Kolasy. W 2012 zdobyła tytuł magistra sztuki kończąc z wyróżnieniem A.M. im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. W czerwcu 2014 roku ukończyła studia w klasie marimby prof. Ludwiga Alberta i Chin Cheng Lin w Koninklijk Conservatorium Antwerpen w Belgii. Współpracowała z profesjonalnymi orkiestrami, m.in.: Orkiestrą Filharmonii Łódzkiej, Teatru Wielkiego w Łodzi, Filharmonii Kaliskiej oraz Orkiestrą Kameralną Polish Camerata, grając pod batutą znamienitych dyrygentów. Współpracowała i nadal współpracuje z kompozytorami wykładającymi na Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, m.in. K. Knittel, A. Zagajewski, M.Śniady oraz jej wychowankami (N.Fukuoka, K.Krzewiński), którzy chętnie tworzą dla niej kompozycje, wykonywane przez nią w kraju i zagranicą.
Jest członkiem i współzałożycielką duetu marimbowego Equilibri Duo.
http://equilibriduo.com/

Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale organizatorzy proszą o zabranie gotówki i wsparcie nas drobną kwotą, np. 10 zł, która umożliwi pokrycie kosztów organizacji wydarzenia, a przede wszystkim zapewnienia choć niewielkiego honorarium dla naszego gościa. Przestrzeń Robocza powstała dla Was i dzięki Wam będzie działać.


Na miejscu jak zawsze ziny i % do kupienia jako cegiełki.
Muzeum Książki Artystycznej
  • 06-07-2017 godz 19:30

Kategoria

Muzyka

Adres

Łódź, ul. Sienkiewicza 82/84

Kontakt

godziny otwarcia: wt.-pt. 10-18, sb.-nd. 11-15
wstęp wolny