Spontaniczny Igor Herbut | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =

Spontaniczny Igor Herbut

Igor Herbut, fot. Wikimedia Commons/Ralf Lotys

To pierwsza trasa z nominowanym do Fryderyka w kategorii "Muzyka poetycka” albumem tego artysty. Koncerty odbędą się w dziewięciu miastach, w tym w Łodzi. Na scenie Igorowi Herbutowi towarzyszyć́ będą̨: Tomasz Świerk, Przemek Świerk, Piotr Kołacz oraz Tomasz „Hary” Waldowski.
Koncert Igora Herbuta odbędzie się w Klubie Wytwórnia 14 XI. Trasa jest zapowiadana jako "intymne zaproszenie do wyjątkowego świata Igora". Igor Herbut to polski piosenkarz, autor tekstów i kompozytor pochodzenia łemkowskiego. Założyciel i wokalista zespołu LemON. W 2020 r. wydał debiutancki album studyjny, zatytułowany "Chrust".

- Gdy widziałem ze sceny reakcje ludzi, wiedziałem, że musimy zagrać́ ten materiał w jeszcze kilku wyjątkowych miejscach. Po koncertach ludzie pisali do mnie, że nigdy nie przeżyli niczego bardziej magicznego i że nigdy nie czuli tak wiele emocji w jednym momencie. To bardzo wzruszające, bo i ja to samo czuję na scenie. Ale to nie tylko moja zasługa. Ten cudowny klimat wprowadza też scenografia stworzona przez mojego przyjaciela, na którego nie bez przyczyny mówimy Czarodziej... - mówi Igor Herbut.

"Czarodziej", to Tomasz Sierotko, reżyser oświetlenia i scenograf odpowiedzialny wcześniej za wyprzedaną w kilka godzin trasę zespołu LemON pt. „Lwia część”.

materiały prasoweKlub Wytwórnia
  • 14-11-2021

Bilety

ebilet.pl

Kategoria

Muzyka

Adres

ul. Łąkowa 29