Zaklęci w tańcu | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =

Zaklęci w tańcu

Znany na całym świecie Imperial Lviv Ballet 7 grudnia zawita ponownie w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Opocznie i zaprezentuje „Jezioro łabędzie” do muzyki Piotra Czajkowskiego.
Najsłynniejszy utwór kompozytora przeniesie publiczność do baśniowej krainy tańca i muzyki. To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu i potędze miłości, która wciąż wzrusza widzów całego świata. Bilety w cenie 60 zł i 75 zł.

Jezioro Łabędzie” to fenomen w historii baletu, niezmiennie ujmujący każdą publiczność. To również najpoważniejsze wyzwanie dla tancerzy i choreografów. Najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego przenosi nas do baśniowej krainy tańca i muzyki. To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu i potędze miłości. Akcja tego najbardziej niezwykłego baletu – w wykonaniu uznanego na całym świecie IMPERIAL LVIV BALLET jest nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką. Dziewczęta zaklęte w łabędzie, Zły Duch i uczucia przekraczające granice życia i śmierci wciąż wzruszają widzów całego świata.