50. Aukcja Promocyjna | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =

50. Aukcja Promocyjna

Obraz Pauliny Zalewskiej

9 maja odbędzie się w domu aukcyjnym w Łodzi jubileuszowa 50. Aukcja Promocyjna, w czasie której zaoferowanych zostanie 129 obrazów, grafik i obiektów ceramicznych w atrakcyjnych cenach. Autorami dzieł są łódzcy artyści, przede wszystkim absolwenci Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego, którzy ukończyli uczelnię w ostatnich latach.
W warunkach panującej pandemii łódzki rynek sztuki działa bez przerwy. Transakcje zawierane są przez telefon lub poprzez e-maile, a sprzedaż dzieł sztuki, pomimo braku odwiedzających galerie klientów, utrzymuje się na nie mniejszym niż w poprzednich miesiącach poziomie.

9 maja odbędzie się w siedzibie firmy przy ul. Wschodniej 69 w Łodzi jubileuszowa 50. Aukcja Promocyjna, w czasie której zaoferowanych zostanie 129 obrazów, grafik i obiektów ceramicznych, jak zwykle w atrakcyjnych cenach. Autorami dzieł są łódzcy artyści, przede wszystkim absolwenci Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego, którzy ukończyli uczelnię w ostatnich latach.

Twórcy, wyjątkowo, zgadzają się na prezentowanie swoich dzieł na organizowanych przez dom aukcyjny Rynek Sztuki licytacjach w cenach odpowiadających w przybliżeniu kosztom wytworzenia obiektów. Ostateczną cenę wyznaczają, w wyniku licytacji, klienci. Tym razem będą mogli to zrobić albo przez telefon – zgłaszając wcześniej chęć udziału dzwoniąc na numery 42 630 4779 lub 509 922 593, albo za pomocą portali internetowych www.onebid.pl lub www.artinfo.pl. Pomimo wirtualnego charakteru sprzedaży, wszystkie dzieła sztuki wystawione są w salonie firmy i można zobaczyć je do piątku „na żywo”. Są wśród nich cieszące się dużym uznaniem i osiągające wyższe ceny obrazy Magdaleny Połacik, Pauliny Zalewskiej i Wojciecha Piekarskiego. Będzie można też licytować m.in. bursztynowo-złotą truskawkę Kamili Stępniak i filiżanki w kształcie maków Agaty Bąceli. Cała oferta prezentowana jest na stronie www.ryneksztuki.eu.

Aukcja rozpocznie się w sobotę, 9 maja o godz. 12 i na obu ww. portalach będzie prezentowana transmisja na żywo. Organizatorzy licytacji proszą wszystkich zainteresowanych zakupami o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailem: galeria@ryneksztuki.lodz.pl.

Poniżej w załączniku - katalog z pracami wystawionymi na aukcję.

Dom Aukcyjny Rynek Sztuki
  • 09-05-2020 godz 12:00

Kategoria

Sztuka

Adres

Łódź, ul. Wschodnia 69

Kontakt

tel. 42 630 47 79

Do pobrania