Even Greater September | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =

Even Greater September

Praca Błażeja Pyrki

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi i Festiwal Great September zapraszają na wystawę „Even Greater September”. Wernisaż 14 IX o godz. 18.
W projekt „Even Greater September” zaangażowanych jest dwanaścioro artystek i artystów młodego pokolenia związanych z łódzką ASP. Ich dzieła zestawione są z dwunastoma utworami kanonicznymi dla historii łódzkiej muzyki alternatywnej.

“Mam wrażenie, że najciekawsze rzeczy powstają w Łodzi z marazmu i poczucia frustracji. W wyniku jakiegoś przedziwnego sprzężenia zwrotnego, ten łódzki spleen generuje potężną energię, napędzającą ludzi do tworzenia jednego ekscytującego projektu za drugim. I o tym jest ta wystawa” - zaprasza Krzysztof Ostrowski, kurator projektu, wykładowca Instytutu Animacji i Gier łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych.

W wystawie udział biorą: Anita Osuch, Gu-Tang Clan, Błażej Pyrka, Filip Holak, HEROD, Jan Jubaal Wasiński, Mateusz Zubel, Borys Górski, Aleksandra Soćko, Magdalena Miszczak, Klaudia Stańko i Magdalena Grolik oraz od strony muzycznej: Śliwki, Phantom, 19 Wiosen, Kresy, Procesor Plus, Jude, Homomilitia, Blitzkrieg, Alles, Psychocukier, Kuba Wandachowicz, Vademecum.

Wstęp wolny.