Fotografie Michała Adamskiego | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =

Fotografie Michała Adamskiego

Galeria Ogrodowa8 zaprasza na wystawę fotografii dokumentalnej Michała Adamskiego „Pies o dwóch ogonach”. Projekt ten jest opowieścią o obecnej kondycji świata, manipulacji, obojętności i naiwności ludzi. Wernisaż 24 IX o godz. 18. Rozmowę z autorem poprowadzi kurator Filip Ćwik.
Michał Adamski:

"Fotografując współczesne Węgry, skupiłem się na relacjach między rządem a społeczeństwem, stojącym pomiędzy rzeczywistością a propagandową wizją silnego państwa. Fotografie przedstawiają symbole, miejsca, wydarzenia, ale przede wszystkim pokazują człowieka uwikłanego w polityczne procesy zdobywania władzy. Człowieka, którego łatwo kupić prostymi sloganami wyborczymi".

Michał Adamski - fotograf dokumentalista. Głównie zajmuje się realizacją długoterminowych projektów dokumentalnych. Skupia się na tworzeniu szczerych historii, ale naznaczonych autorską interpretacją rzeczywistości. W fotografii porusza tematy społeczne, w których ważny jest człowiek i jego życie we współczesnym świecie. Współtworzy Fundację i Galerię Pix.House.
Galeria Pop-up Ogrodowa8
  • 24-09-2021 godz 18:00 - 30-10-2021

Kategoria

Sztuka

Adres

Łódź, ul. Ogrodowa 8 (Ogrodowa Office, parter)

Kontakt

czynna:
środa-sobota godz. 14-18