Minimalistycznie letni powiew | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =

Minimalistycznie letni powiew

Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają na wernisaż dwóch wystaw: Edyty Smędzik – „Letni Powiew” oraz „Minimalizm”, który odbędzie się 17 III o godzinie 18.00 w Galerii „Na piętrze”.
Członkowie BTF-u na fotograficzny warsztat wzięli minimalizmu. W fotografii oznacza on bardzo świadome dobieranie elementów w kadrze i ograniczanie się wyłącznie do tych, które są naprawdę niezbędne. Fotografia minimalistyczna to doskonała ilustracja popularnego powiedzenia „mniej znaczy więcej”. Swoje prace zaprezentują: Elżbieta Drewniak, Agnieszka Kępińska, Joanna Olejnik, Katarzyna Pawelec, Longina Rychlewska, Mieczysław Bednarski, Mariusz Broszkiewicz, Tomasz Hawrysz, Andrzej Juchniewicz, Robert Komora, Robert Król, Marcin Mielczarek, Mikołaj Sękowski i Petr Vlasák.

Autorką „Letniego Powiewu” jest Edyta Smędzik. Radomszczanka, prezes Towarzystwa Fotograficznego im. Edmunda Osterloffa w Radomsku. Łączy pasję z pracą zawodową. Jest nauczycielem przedmiotów zawodowych, od 2003 ekonomicznych, od 2013 fotograficznych i graficznych w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomsku. Uczestniczka licznych akcji, spotkań, prelekcji, pokazów, warsztatów, wernisaży, wystaw, targów, zlotów i festiwali fotograficznych.
Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne
  • 17-03-2023 godz 18:00 - 10-05-2023

Bilety

Wstęp bezpłatny

Kategoria

Sztuka

Adres

Żeromskiego 2/60, 97-400 Bełchatów

Kontakt

600473017