Sztuka dla skejterów | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 3 =

Sztuka dla skejterów

Jakub Stępień znany jako Hakobo, artysta zaliczony 9 lat temu do grona 50 najlepszych plakacistów na świecie, to osoba współodpowiedzialna za styl Pogo 3012, czyli projekty blatów deskorolek i ubrań dla deskorolkarzy. Projekty znalazły się na wystawie w Domu Literatur w ramach trwającego Festiwalu Puls Literatury.
Ta wystawa będzie inna niż wszystkie - zapewniają organizatorzy. - Dorzucimy parę tysięcy nalepek, będzie konkurs z nagrodami z wiedzy o Pogo, jak również premiera nowego skejtowego video "Życie na blacie". Otwarcie 3 XII o godz. 18. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Jakub Stępień znany jako Hakobo,zajmuje się identyfikacją wizualną, działaniami na pograniczu sztuki i dizajnu, grafiką użytkową. Współpracuje z wiuznanymi polskimi instytucjami kulturalnymi, m.in. Muzeum Sztuki w Łodzi, Teatrem Pinokio w Łodzi, CSW Zamek Ujazdowski, Galerią Design BWA Wrocław. Współpracuje także z Festiwalem Łódź Design. Od listopada przygotowuje nowy layout dla "Kalejdoskopu". Więcej o tych działaniach czytaj TUTAJ.

Partnerem powstawania nowej szaty graficznej „Kalejdoskopu” jest Monopolis, realizowany przez firmę Virako kompleks biuriwo-kulturalno-usługowy, powstający dzięki rewitalizacji dawnych zakładów Monopolu Wódczanego w Łodzi. To jedna z największych rewitalizacji w historii Łodzi i największa prywatna od wielu lat.