Targi Sztuki, Designu i Wszystkiego Dobrego | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =

Targi Sztuki, Designu i Wszystkiego Dobrego

Rezydenci Art_Inkubatora organizują kolejną odsłonę targów sztuki i designu. W niedzielę 19 III w godz. 11-18 w Art_Inkubatorze wystawią swoje najlepsze projekty, a do współpracy zaprosili wyselekcjonowane marki z Łodzi i okolic.
Wiosenne Sztuki to piąta odsłona targów. Blisko 80 wystawców na swoich stoiskach zaprezentuje prace z wielu dziedzin. Będą to: grafika, biżuteria, meble, torby, odzież dla dorosłych i dzieci, meble i akcesoria dla psów i kotów, wegańska żywność. Nie zabraknie też sojowych świec, kosmetyków naturalnych, ceramiki, rzeźb i obrazów oraz artykułów dekoracyjnych do wnętrz takich jak poduchy, koce czy podstawki. Wszystko oryginalne, wyprodukowane lokalnie i w pojedynczych egzemplarzach.

Wydarzenie Wiosenne Sztuki organizowane jest przez kolektyw Łódzkie Sztuki, grupę stworzoną przez rezydentów Art_Inkubatora, jak i osoby spoza niego.

W trakcie trwania imprezy będzie otwarta klubokawiarnia NieWinni, a na patio zaparkują foodtrucki z kawą oraz frytkami. Targi na Tymienieckiego 3 ruszą o godz. 11 i potrwają do godz. 19. Wstęp jest bezpłatny.

Art_Inkubator tworzy społeczność ludzi kreatywnych i przedsiębiorczych oraz wspiera ich działalność na różnych poziomach. Swoje miejsce znalazło tutaj kilkadziesiąt firm z branży przemysłów kreatywnych, m.in.: projektantów, architektów, fotografów czy agencji kreatywnych. Zgromadzenie wielu tak różnych biznesów pod jednym dachem daje unikatowe możliwości współdziałania.