Warsztaty z Izabelą Urbaniak | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =

Warsztaty z Izabelą Urbaniak

fot. izabelaurbaniak.pl

Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na kolejne "Mistrzowskie warsztaty”. Tym razem z Izabelą Urbaniak. Jednodniowe warsztaty fotograficzne poświęcone portretowi odbędą się 2 IV.
Izabela Urbaniak, artystka specjalizująca się w fotografii portretowej, pokaże uczestnikom, jak tworzyć piękne i wyraziste portrety. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z podstawowymi technikami stosowanymi przez artystkę w fotografii portretowej oraz będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat pracy z modelem i oświetleniem. W czasie spotkania każdy będzie miał możliwość zadawania pytań.

Podczas spotkania zostaną omówione zagadnienia takie jak: wybór odpowiedniego sprzętu i oświetlenia do fotografii portretowej, techniki pracy z modelem, kadrowanie i kompozycja, podstawowa edycja i obróbka zdjęć portretowych w programie Photoshop. Warsztat jest przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fotografów.

Liczba miejsc jest ograniczona.

https://izabelaurbaniak.pl
https://www.facebook.com/izabelaurbaniakimportantmomentsphotography


Data: 2 IV
Czas trwania: od 10 do 14:30
Miejsce: Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne, Łódź, ul. Piotrkowska 102
Koszt: 170 zł.
Zapisy: e-mail: ltf@ltf.com.pl, tel. 888 297 399
Zapisy do dnia 29 III 2023 r., pod adresem mailowym – ltf@ltf.com.pl lub w siedzibie Stowarzyszenia, ul. Piotrkowska 102

Nr. konta 13 1020 3352 0000 1202 0074 2676, koniecznie z dopiskiem Warsztaty fotograficzne Izabela Urbaniak lub wpłaty gotówkowe w siedzibie ŁTF.
W przypadku wystawienia faktury należy doliczyć podatek VAT.

ŁTF zapewnia przekąski oraz napoje dla uczestników.