Wystawa Gu-Tang Clan i Tope | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =

Wystawa Gu-Tang Clan i Tope

W niezależnej Galerii Goa 18 VI o godz. 19 odbędzie się wernisaż wystawy "Nogami", organizowanej przez dwóch łódzkich twórców: Tope i Gu-Tang Clan. O godz. 22 - DJ set z udziałem m.in. legendy polskiej muzyki elektronicznej - DJ Mono.
Od organizatorów:

"(...) Używając skrajnie różnych środków wyrazu, mieszały się jawa i sen, keczup i sos sojowy, jazz i techno. Poprzez wykorzystanie materiałów plastycznych takich jak kredki i farby plakatowe stopniowo zaczęły pojawiać się pierwsze efekty wspólnych artystycznych eksperymentów. Przeplatając świat roślin i ulicznych doświadczeń, wyciągając esencję z otaczającej ich tkanki miejskiej, powstała wciągająca i nieszablonowa przestrzeń otulająca odbiorcę. Wykorzystując niespotykany jak na artystę układ łap, psie fantazje łączą się z surowym, surrealistycznym przedstawieniem niefiguratywnych elementów. Metaliczny posmak towarzyszący wykreowanemu uniwersum to autorski sos Tope. Dorzucając do tego odrobinę psismaków i wycia w stronę Księżyca, stała się rzecz nadzwyczajna. Pierwsza wystawa międzygatunkowa - Nogami autorstwa Tope oraz Gu-Tang Clan. Wejdź, poniuchaj, odleć".

Wstęp na wernisaż jest bezpłatny. Podczas wernisażu przeprowadzona będzie zbiórka karmy dla psów i kotów z jednego z okolicznych schronisk. Wystawa będzie czynna przez trzy tygodnie (godziny otwarcia należy śledzić na facebookowym wydarzeniu).
Na DJ set wstęp 20 zł. 

https://www.facebook.com/events/330791741967029
https://www.instagram.com/t.o.p.e/
https://www.instagram.com/gu_tangclan/

W tym samym czasie w Galerii Goa będzie czynna "Wystawa OtwARTa", za którą stoją m.in. rezydenci Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi.

https://www.facebook.com/otwartawystawa
https://www.facebook.com/BookartMuseum
Goa Gallery
  • 18-06-2021 godz 19:00 - 09-07-2021
  • 18-06-2021 godz 22:00

Bilety

na wernisaż wstęp wolny, na DJ set - 20 zł

Kategoria

Sztuka

Adres

Łódź, ul. Piotrkowska 80 (w podwórku)
  • Uwaga! Z powodu zagrożenia koronawirusem wydarzenia mogą być odwoływane. Proszę potwierdzać informacje u organizatorów.