Zauważ to | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =

Zauważ to

W Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi można oglądać wystawę fotografii „Zauważ to” prezentującą zatrzymane w kadrach ujęcia Łodzi. Autorami zdjęć są uczestnicy Akademii Seniora Activus.
Na wystawie znalazły się prace pasjonatów portretujących miejsca w Łodzi, które najbardziej ich urzekły, a nie zawsze są zauważane przez jej mieszkańców czy turystów. Celem wystawy jest więc zainteresowanie pięknem Łodzi i zachęcenie do poznawania najciekawszych jej zakątków. Ekspozycja zawiera również łódzkie akcenty solidarności z Ukrainą. W ten sposób wraz z Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi autorzy chcieli włączyć się w nurt solidarności z Ukrainą i jednocześnie zachęcić wszystkie osoby, które przyjechały do Łodzi, aby zauważyły to, co w naszym mieście jest urzekające i fascynujące.

Wystawa została przygotowana przez grupę inicjatywną Akademii Seniora Activus w ramach projektu „UTW dla społeczności” realizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” w ramach Programu „Uniwersytety Trzeciego Wieku – Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Wystawa czynna do 20 sierpnia.