Zima w akrylach i suchych pastelach | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =

Zima w akrylach i suchych pastelach

W akrylach, olejach i suchych pastelach zostały uwiecznione „Zimowe wspomnienia” na wystawie, którą będzie można oglądać Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7 w Tomaszowie Mazowieckim. Autorkami i autorami prac są uczestnicy sekcji plastycznej MCK i Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wernisaż zaplanowany jest na 22 lutego.
Sekcja plastyczna Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku działa przy Miejskim Centrum Kultury już 16 lat. Jej uczestnikami jest trzech mężczyzn i piętnaście pań pasjonujące się różnymi technikami malarskimi. Swoje prace o różnorodnej tematyce prezentują na cyklicznych wystawach w Miejskim Centrum Kultury Browarna, w Galerii w Ratuszu w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, jak również w innych miejscach, nie tylko w mieście.

- Na zimowej wystawie będziemy eksponować około dwudziestu prac. Wszystkie powstały w ostatnich trzech miesiącach – informuje Bożena Gajda, kierująca sekcją plastyczną MCK. – W następnych miesiącach planujemy kolejne wystawy, wśród nich przynajmniej jedną indywidualną.
Miejskie Centrum Kultury Browarna
  • 22-02-2023 godz 14:00 - 31-03-2023

Kategoria

Sztuka

Adres

ul. Browarna 7, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Kontakt

tel. 44 712-23-69