Zimowe Targi Sztuki | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =

Zimowe Targi Sztuki

Damian Ciszek "Kobro i Strzemiński"

Ogrodowa Office zaprasza do Galerii Pop-up Ogrodowa8 na pierwsze Zimowe Targi Sztuki „Sztuka na wynos”.
„Sztuka na wynos” to nowy cykl wystaw w Galerii Pop-up Ogrodowa8, ukierunkowany na sprzedaż dzieł oraz edukowanie, jak je kupować i jak inwestować w sztukę. Będzie to grupowa prezentacja prac z zakresu fotografii, malarstwa i grafiki.

Kolekcja została wyselekcjonowana przez kuratorkę galerii Urszulę Tarasiewicz. Na ścianach zawisną prace fotografów związanych z galerią oraz młodych twórców z ASP w Łodzi i Szkoły Filmowej.

Wszystkie prace będą do kupienia. W okresie przedświątecznym znajdzie się tu także biżuteria artystyczna i ceramika.

Wszyscy chętni są zaproszeni na warsztaty poświęcone temu, jak umiejętnie inwestować w sztukę fotografii oraz jak kompletować własną kolekcję, na co zwracać uwagę przy zakupie kolekcjonerskich odbitek fotograficznych. Odbędą się też spotkania z zakresu prawa autorskiego i archiwizacji. Terminy będą ogłaszane na FB i Instagramie. 

Można umówić się także na indywidualne oprowadzanie po kolekcji z kuratorką Urszulą Tarasiewicz. Kontakt 791 570 108.

Lista artystów: Peter Bauza, Grzegorz Wełnicki, Patryk Bułhak, Adam Pańczuk, Urszula Tarasiewicz, Allan Dransfield, Marek Nowicki, Michał Adamski, Sissel Anett, Maciej Walczak, Tomasz Zjawiony, Artur Chrzanowski, Marcelo Zammenhoff, Jakub Stępień, Igor Omulecki, Hubert Humka, Marek Szyryk, Tomek Ogrodowczyk, Tomasz Kwiatkowski, Xue Jiang, Gutang Clan, Damian Ciszek, Adam Lipman, Wiktor Pilipczuk, Gregor Gonsior, Stanisław Pabiańczyk, Ewa Ciechanowska, Artur Urbański, Protect Your Aura, Adrianna Kusielczuk, (Soumne) Kacper Zagdan, Karol Bagiński.

Wystawa czynna środa-niedziela 14-20.

Ogrodowa Office i galeria Ogrodowa 8 grają razem z WOŚP przez cały weekend 28-30 I w godz. 14-20. Część zysków ze sprzedaży podczas tego weekendu przeznaczona zostanie na Orkiestrę.

28 I o godz. 16 zaplanowano spotkanie z artystami z wystawy grupowej „Sztuka na wynos”.
Galeria Pop-up Ogrodowa8
  • 10-12-2021 godz 14:00 - 15-02-2022
  • 28-01-2022 godz 16:00

Kategoria

Sztuka

Adres

Łódź, ul. Ogrodowa 8 (Ogrodowa Office, parter)

Kontakt

czynna:
środa-sobota godz. 14-18