„Dobra zmiana” dla medyków za 1 zł | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =

„Dobra zmiana” dla medyków za 1 zł

fot. Fb Teatru Powszechnego

Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza medyków i wszystkich pracowników systemu ochrony zdrowia na specjalną prezentację najnowszej komedii „Dobra zmiana” w reżyserii Jakuba Przebindowskiego. Na spektakl 15 VI o 19 mogą oni kupić bilety za symboliczną złotówkę.
- W czasie pandemii bardzo potrzebujemy pozytywnych bodźców, optymizmu. Mam nadzieję, że "Dobra zmiana" będzie dawką oczyszczającej radości – takim teatralnym sposobem na przeciwdziałanie złym nastrojom, szczepionką dla ducha – mówi Ewa Pilawska, dyrektor Teatru Powszechnego w Łodzi. - Jednocześnie chcielibyśmy podziękować pielęgniarkom, lekarzom, ratownikom medycznym za ich pracę w czasie pandemii. To oni są na pierwszej linii walki z epidemią.

„Dobra zmiana” to kolejna odsłona komediowego cyklu, którego bohaterką jest pomoc domowa Nadia. Sztuka rozgrywa się w łódzkich realiach – przyglądamy się zamożnym mieszkańcom przestronnych apartamentów wypełnionych nowoczesnym designem i dziełami sztuki współczesnej. Fabuła skłania nas do refleksji - ile jesteśmy w stanie zaryzykować i poświęcić, żeby osiągnąć cel? Czy warto udawać kogoś, kim nie jesteśmy?

„Dobra zmiana” to prapremiera sztuki napisanej przez Jakuba Przebindowskiego dla Teatru Powszechnego w Łodzi – Polskiego Centrum Komedii.

"Dobra zmiana"
Scenariusz, reżyseria, muzyka: Jakub Przebindowski
Scenografia: Witold Stefaniak
Kostiumy: Justyna Petelicka
Obsada: Małgorzata Goździk, Marta Jarczewska, Monika Kępka, Arkadiusz Wójcik, Sebastian Jasnoch, Jakub Kotyński

Rezerwacja biletów: 42 633 50 36

materiały prasowe