Jezioro łabędzie w klubie | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =

Jezioro łabędzie w klubie

The Royal Moscow Ballet, fot. materiały prasowe organizatora

Nazywany "koroną rosyjskiego baletu" The Royal Moscow Ballet ponownie odwiedzi Polskę. Rosyjscy tancerze odwiedzą siedem miast, w tym Łódź. W Klubie Wytwórnia zaprezentują "Jezioro łabędzie". Spektakl odbędzie się 1 II 2022 r.
„Jezioro łabędzie” w wykonaniu rosyjskich tancerzy to klasyka, będąca obowiązkową pozycją dla miłośników baletu. Muzyka Piotra Czajkowskiego, baśniowa historia Zygfryda i Odetty i przede wszystkim wiele razy modyfikowana na przestrzeni lat choreografia stanowią o jakości tego przedstawienia.

The Royal Moscow Ballet został założony w 1997 roku. Zespół występował w Europie, Azji, a nawet, jako pierwszy balet z Rosji został zaproszony do wschodniej Afryki. Do Royal Moscow Ballet mogą dołączyć tancerze wyłącznie z najlepszych szkół baletowych.

- Ci mistrzowie baletu w precyzji, lekkości i płynności tańca nie mają sobie równych. Sposób, w jaki się poruszają - jakby nie obowiązywały ich zasady grawitacji - jest spektakularny. A co najważniejsze, perfekcja warsztatu tancerzy ani trochę nie ujmuje emocji spektaklowi. Wprost przeciwnie - tylko je kumuluje, dzięki czemu ponadczasowa opowieść o miłości Zygfryda i Odetty porusza bardziej niż kiedykolwiek - mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest promotorem polskiego tournée The Royal Moscow Ballet.
Klub Wytwórnia
  • 01-02-2022

Bilety

https://biletserwis.pl/e/the-royal-moscow-ballet/

Kategoria

Teatr

Adres

ul. Łąkowa 29