Teatr dla medyka | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =

Teatr dla medyka

Grafika: mat.prasowe

W Teatrze Lalek Arlekin, 20 maja, rusza akcja „Bilet dla medyka”. Każda osoba czy firma, która chciałaby wesprzeć łódzkie środowisko medyczne, walczące z COVID-19, będzie mogła zakupić ważny do końca marca przyszłego roku bilet otwarty do Arlekina i przekazać go na ten cel. 
Wszystkie zakupione w ramach akcji bilety, Teatr Lalek Arlekin podaruje środowisku ratowników, lekarzy i pielęgniarek.

- Wszyscy jesteśmy poszkodowani przez pandemię, ale nie mamy wątpliwości, na kogo w tym czasie spadła największa odpowiedzialność za nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Dlatego organizując tę społeczną akcję, w ten sposób chcielibyśmy podziękować medykom za ich pracę. Wierzymy, że wirus przeminie, życie wróci do normy, a rodzinne spotkanie w teatrze, po kilku trudnych miesiącach będzie przyjemnym i zasłużonym powrotem do tej normalności. – mówi dyrektor teatru Wojciech Brawer, i deklaruje, że Teatr również ufunduje pulę zaproszeń w ramach prowadzonej akcji.

Bilety dla medyka są tzw. biletami otwartymi, będą obowiązywały do 31 marca 2021 roku, na dowolnie wybrane przedstawienie w Arlekinie z dziecięcego repertuaru. Ich cena też jest wyjątkowa – bilety można kupić tylko za 18 zł, drogą internetową, poprzez serwis bilety24.pl – wejść do niego można także ze strony internetowej Teatru www.teatrarlekin.pl

Każda osoba, która zechce być fundatorem i wziąć udział w akcji musi zakupić bilet otwarty, po czym drogą elektroniczną wraz ze specjalnym oświadczeniem (którego treść znajduje się w regulaminie akcji na stronie Teatru) przesłać na specjalny adres Teatru Arlekin biletdlamedyka@teatrarlekin.pl. Sprzedaż biletów w ramach tej akcji potrwa do 31 sierpnia 2020, a zaraz po jej zakończeniu wszystkie zebrane w ten sposób bilety zostaną przekazane trzem grupom zawodowym – lekarzom, ratownikom i pielęgniarkom poprzez działające w Łodzi organizacje zrzeszające te środowiska, a te z kolei będą mogły rozdysponować je wśród pracowników służb medycznych, walczących z COVID-19. „Bilety dla medyka” będzie można zrealizować w nowym sezonie, po otwarciu teatru i ogłoszeniu repertuaru.

Jednym z pierwszych fundatorów, który już dziś zadeklarował, że wesprze akcję teatru jest Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi, która ufunduje sto „Biletów dla medyka”.

Szczegółowy regulamin akcji i wszelkie informacje są dostępne na stronie www.teatrarlekin.pl w zakładce „Bilet dla medyka”.
Teatr Lalek Arlekin
  • 20-05-2020 - 31-08-2020

Kategoria

Teatr

Adres

Łódź, ul. Wólczańska 5

Kontakt

BOW tel. 42 632 58 99