Teatr Sensacji "Kobra" powraca | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =

Teatr Sensacji "Kobra" powraca

27 XI w Teatrze Muzycznym zostanie wystawiony spektakl "Upiór w kuchni". Iście gwiazdorska obsada pojawi się na scenie dwukrotnie. 

Teatru Sensacji "Kobra" gromadził w poniedziałkowe wieczory przed telewizorami miliony widzów. Jedną z jego najpopularniejszych premier był spektakl "Upiór w kuchni" Janusza Majewskiego z 1993 roku z Ireną Kwiatkowską w roli tytułowej. Ta właśnie sztuka pojawi się na scenie Teatru Muzycznego w Łodzi.

Organizatorzy tak anonsują spektakl:
"Morderstwo doskonałe podobno nie istnieje, ale próbować warto, bo kto by podejrzewał dystyngowaną angielską damę i jej sympatyczną córkę o zakopywanie kolejnych ofiar w piwnicy? Uruchamiając całą machinę teatralnej iluzji, wykreujemy niezwykłą surrealistyczną przestrzeń pełną niespodzianek, nowatorskich rozwiązań scenograficznych i zaskakujących zwrotów akcji, których nie powstydziliby się mistrzowie filmów grozy".

Obsada: Maria Pakulnis, Andżelika Piechowiak, Mirosław Zbrojewicz, Sebastian Konrad, Jerzy Bończak, Maciej Wierzbicki, Sławomir Orzechowski / Michał Piela.

Twórcy:
Autor: Janusz Majewski
Reżyseria: Tomasz Sapryk
Tytuł oryginału: Upiór w kuchni
Scenografia: Witek Stefaniak
Muzyka: Igor Przebindowski
Kostiumy: Aneta Suskiewicz
Charakteryzacja: Izabela Jahnz-Zuba
Asystentka  reż.: Marta Gierzyńska
Produkcja: Agencja Palma


materiały prasowe