Terapia w Jaraczu | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 3 =

Terapia w Jaraczu

W Teatrze im. Jaracza 14 XII gościnny spektakl "Cudowna terapia" z Edytą Jungowską, Dariuszem Kordkiem i Arturem Pontkiem.
„Cudowna terapia” to komedia Daniela Glattauera. Terapia to oddziaływanie na człowieka za pomocą leków lub bez użycia farmaceutyków  w celu przywracania zdrowia fizycznego lub psychicznego. Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację.
Joanna to egzystencjalna zapaśniczka, kobieta z pretensją, Walenty - nadwrażliwy choleryk rozwiązujący problemy za pomocą piły tarczowej. To państwo Dorek, doświadczone małżeństwo, które postanawia się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybierają się jednak do wybitnego psychoterapeuty, dając sobie ostatnią szansę. Czy za pomocą tradycyjnych metod i ćwiczeń uda się pojednać parę, której jedynym punktem wspólnym jest urządzanie sobie piekła? Gdzie jest granica wytrzymałości psychoterapeutycznego profesjonalizmu? Kto tu jest wariatem: pacjent czy prowadzący terapię? Co takiego może zrodzić się kilkadziesiąt metrów pod wodą?

reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz
scenografia i kostiumy: Dorota Kalitowicz
przekład: Marek Szalsza
choreografia: Krzysztof Hulboj, Janja Lesar
muzyka: Krzysztof Matysiak

Bilety dostępne na  kupbilecik.pl    biletyna.pl    ebilet.pl