Akademia Animatora Kultury | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 1 =

Akademia Animatora Kultury

Bezpłatny kurs z animacji kultury proponują organizatorzy Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja, który odbędzie się w dniach 19–22 października 2017 roku w Łódzkim Domu Kultury. Wystarczy napisać parę zdań o sobie i umotywować chęć udziału w kursie oraz wysłać zgłoszenie na adres: biuro@kameraakcja.com.pl do 24 sierpnia (czwartek) do północy.
Akademia Animatora Kultury to odbywający się corocznie cykl siedmiu spotkań warsztatowych dla wszystkich, którzy chcą poznać organizację wydarzenia kulturalnego „od kuchni”. To niepowtarzalna okazja do zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu tworzenia wydarzenia – od przygotowania budżetu po promocję i PR. Tegoroczna edycja odbędzie się między 4 a 19 września.

Kurs AAK to pierwszy krok do pracy w kulturze. Dzięki tym warsztatom uczestnicy mają okazję szkolić się od doświadczonych animatorów kultury. Zajęcia mają charakter zarówno teoretyczny, jak i praktyczny – uczestnicy przygotowują zadania zarówno samodzielnie, jak i w grupach. To również szansa na poznanie osób o podobnych zainteresowaniach, które planują realizować własne inicjatywy. Finałem cyklu będzie współpraca przy Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja.

Kategoria

Wiadomości