Gigołajki w Bełchatowie | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =

Gigołajki w Bełchatowie

Miejskie Centrum Kultury PGE Giganty Mocy w Bełchatowie od 3 do 6 XII zaprasza do udziału w internetowym wydarzeniu Gigołajki 2020. Trwa zabawa w wycinanie, klejenie i dekorowanie.
Podczas tegorocznych Gigołajek online przygotować będzie można dekoracje świąteczne i ozdoby choinkowe. Będzie można stworzyć pachnące lasem ozdoby oraz dekoracje z gałązek, szyszek oraz innych materiałów.

Wspólnie ze swoimi dziećmi, po obejrzeniu trzech filmów #diy będzie można wyczarować świąteczne ozdoby, które posłużą do dekoracji choinki i dziecięcego pokoju. Zwieńczeniem pracy będzie niedzielny konkurs. MCK zachęca do udziału w nim dzieci i rodziców.

Miejskie Centrum Kultury PGE Giganty Mocy uchyla rąbka tajemnicy i zdradza, jakie świąteczne niespodzianki przygotowało. Już niebawem będzie można obejrzeć świąteczny teledysk oraz trzy opowiadania, dla których pracownicy Miejskiego Centrum Kultury stali się autorami tekstu, aktorami, scenarzystami, twórcami wizualizacji i ilustracji, operatorami kamer i dźwięku, reżyserami oraz montażystami obrazu.

Opowiadania wigilijne pt. "Duch Domu Kultury", "Pani Basia", "List do siebie", świąteczny teledysk, kolędowanie, a także liczne konkursy urozmaicą czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia.

Po więcej Miejskie Centrum Kultury zaprasza na swoje portale społecznościowe oraz strony internetowe.